Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Совмещение должностей

Відправлено користувачем let_natali 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
у меня водитель не занят целый день. Я вот думаю - может сделать на него приказ на совмещение должностей... Без доплаты за совмещение. Так в приказе и написать, что совмещает 2 должности (водителя и менеджера), зарплата за это например 1500,00 грн. А можно вообще так сделать? Может кто знает... подскажите, пожалуйста

Я считаю, что запросто. Изменения в штатное: водитель - 0,5 ставки ; менеджер - 0,5 ставки, Заявы от сотрудника на обе должности (на одну - по совместительству). И - вперед.
сотрудник водителем работает на основном месте работы, а менеджер будет по совместительству? это и зарплату в ведомости надо будет делить? confused smiley



буду благодарна за помощь spinning smiley sticking its tongue out

может здесь что-то полезное для себя найдете smiling smiley
[kadrovik01.com.ua]
Quote
Клотильда
может здесь что-то полезное для себя найдете smiling smiley
[kadrovik01.com.ua]
Спасибо большое, Клотильда! thumbs up

У меня работник переведен на 2х часовой раб день (луганская обл.) и выполняет 2 должности: директор и менеджер. Хотелось бы оформить без доплаты, но похоже, по законодательству так нельзя. Подскажите, как быть? Чделать по 1 часу на каждую должность в день? Или можно как-то коллективным договором урегулировать без доплаты?. Спасибо.
нельзя без доплаты поскольку это прямая норма кзот
А в размере 100% можно? По кзоту 50%.
Стаття 105. Оплата праці при суміщенні професій (посад) і виконанні обов'язків тимчасово відсутнього працівника

Працівникам, які виконують на тому ж підприємстві, в установі, організації поряд з своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою) або обов'язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи, провадиться доплата за суміщення професій (посад) або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника.

Розміри доплат за суміщення професій (посад) або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника встановлюються на умовах, передбачених у колективному договорі.
Да уберите из штатного должность менеджера, пусть остается просто директором, и не будет никакого совмещения.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029400000000002