Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Продовження дії ЕЦП в обліку

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Продовжили сертифікат і ліцензію Арт-звіту на рік, тепер не розумію чи можу я просто списати ці суми на витрати? в документах написано так:

1)додаткові організаційні послуги з надання послуг ЕЦП 252 грн.

2)Розмір роялті за використання компютерної програми, тарифний пакет "Ліцензія на КП" -360 грн.

чи потрібно брати ці витрати на нематеріальні активи і амортизувати?
относите на 39 счет и списывайте равномерно в течение действия ключей и лицензии


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
та сама ситуація, раніше читала старі консультації податківців, там сказано, що самі ключі треба амортизувати і приймати до обліку як немат. актив.
минулого року арт-мастер вже почали давати два акти, один на додаткові послуги, інший на невиключне право користування, ліцензію віднесла на 39 рах, а продовження використання ключів зразу у витрати кинула.
думаю не вірно зробила sad smiley


не, ключи либо расходы сейчас, либо расходы в течение срока их действия
пользование лицензией в течение года - это не материальный актив, потому что срок не больше года, поэтому это тоже, либо расходы сейчас, либо расходы в течение года равномерно через 39й
я считаю, что и то и то - это 39й счет


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027699999999997