Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не вовремя выписана НН

Відправлено користувачем Кара 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В сентябре не выписана НН (покупатель - неплательщик НДС), включаю в реестр в октябре с пометкой ПНПУ, подам уточненку. Вопрос: какая должна быть дата НН? Согласно ПКУ - дата возникновения обязательств. Но если я поставлю дату сентябрем, то у меня эта накладная не попадет в реестр за октябрь. Или нужно вручную исправлять?
дата всегда одна - по первому событию, и зачем она вам в октябре?
Доброго дня, підскажіть мені, проплата була здійснена на нашу фірму ще в серпні, а документи я не виписала (Видаткову накладну і Податкову де є коди УКТ ВЭД), сума проплати висить. Що мені робити? Чи можу я в жовтні виписати документи і що від цього буде фірмі?


Quote
vychek
Доброго дня, підскажіть мені, проплата була здійснена на нашу фірму ще в серпні, а документи я не виписала (Видаткову накладну і Податкову де є коди УКТ ВЭД), сума проплати висить. Що мені робити? Чи можу я в жовтні виписати документи і що від цього буде фірмі?

А когда реально была отгрузка?
Есть доверенность от покупателя?

А по НН - надо выписать ее августом и через УР показать свои НО.
Придется доплатить сумму НДС, а также самоштраф 3 или 5% и пеню (возможно, если есть отрицат.остаток с прошлых периодов, то платить и не придется).

Послуга по ремонту авто була здійснена в лютому (тобто ремонт і продаж на авто запчастин), фірма оплатила нам серпнем місяцем, банк рознесла , а документи не виписала. Фірма якій ремонтували авто не позвонила і не нагадала що Акт виконаних робіт, видаткова і ПН ми не передали їм. На сьогоднішній день ця сума оплати висить без виписаних документів
Quote
vychek
Послуга по ремонту авто була здійснена в лютому (тобто ремонт і продаж на авто запчастин), фірма оплатила нам серпнем місяцем, банк рознесла , а документи не виписала. Фірма якій ремонтували авто не позвонила і не нагадала що Акт виконаних робіт, видаткова і ПН ми не передали їм. На сьогоднішній день ця сума оплати висить без виписаних документів

Ну так, если у вас оказание услуг - было первым событием, то акт и НН, по правильному, вы должны были закрыть еще в феврале.
А фирма-покупатель - не виноваты, это проблемы вашей фирмы.
Они сейчас с легкостью могут сказать, что никаких услуг у вас не получали и потребовать возврата денегsmoking smiley
Выписывайте НН (можете уже и августом по оплате и подавайте УР за август) + акт (лучше уже октябрем, чтоб не лезть в балансы предыдущего периода).

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025199999999992