Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Куда правильно платить НДФЛ предприятию из АТО.

Відправлено користувачем Klubnika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день. В связи с ситуацией на востоке руководство предприятия находится в другой области и работу ведет от туда же. В зоне АТО деятельность приостановлена, но филиалы в других областях работают, поэтому работает и руководство. НДФЛ оплачивается по прежним реквизитам, т.е. тем,которые платились на востоке, отсюда вопрос-не будет ли проблем потом с налоговой по поводу того, что НДФЛ надо было платить по новому месту работы?
А філіали зареєстровані як платники окремих податків
в місцевих податкових?!?!?! Шой-та мені кажицця, якшо
не зареєстровані - то на яком основанії туди платить...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
не надо филиал регистрировать, не вздумайте, потом весь мозг вынесут
просто головное предприятие подает 20-ОПП и платит НДФЛ по фактическому местонахождению, ну и 1ДФ не забудте туда же


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


Так, Шустрик,зареєстрований. Я так розумію, правильно було б написати наказ о переведенні директора та бухгалтера на роботу у місце розташування філії, ці зміни прописати у трудовій і платити ПДФО на ті реквізити, що я плачу по філії, але я так не хочу з цим заморочуватисяsmiling smiley хто, наприклад,знає що ми тут працюємо? Можливо ми віддалено працюємо із зони АТОsmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047799999999998