Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Отрицательный НДС

Відправлено користувачем Жека 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
я правилно поняла что отрицательный НДС за 2014 год попадем мне в кредит в 2015 году без проверки 6/12 от налогового кредита за год. Напимер у меня налоговый кредит за год (строка17)-это вместе с платежами на таможню-800 000. т.е я могу без последствий показать отрицательное значение на 800 000/6=133 000???
Или это я чтото не то делаю???
спасибо!
Quote
Жека
я правилно поняла что отрицательный НДС за 2014 год попадем мне в кредит в 2015 году без проверки 6/12 от налогового кредита за год. Напимер у меня налоговый кредит за год (строка17)-это вместе с платежами на таможню-800 000. т.е я могу без последствий показать отрицательное значение на 800 000/6=133 000???
Или это я чтото не то делаю???
спасибо!

Користування оцими всіма маразмами правилами
адміністрування починаєцця з 01.07.2015 і можливо після
тестування з 01.02 по 01.07 шось в їхніх формулах до того
часу і поміняєцця...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Жека
я правилно поняла что отрицательный НДС за 2014 год попадем мне в кредит в 2015 году без проверки 6/12 от налогового кредита за год. Напимер у меня налоговый кредит за год (строка17)-это вместе с платежами на таможню-800 000. т.е я могу без последствий показать отрицательное значение на 800 000/6=133 000???
Или это я чтото не то делаю???
спасибо!

Користування оцими всіма маразмами правилами
адміністрування починаєцця з 01.07.2015 і можливо після
тестування з 01.02 по 01.07 шось в їхніх формулах до того
часу і поміняєцця...yawning smiley
Шановна Шустрик, не хочу вас образити, але на ум приходить прислівя:"Дурень думкою багатіє"... і я теж...але вони так мертво стоять на тому пдв-рахунку, що сподівання наші марні...


Та ви не ображаєте - сама така...winking smiley так хочецця
аби ті думки да Богові в вуха, як кажуть...eye rolling smiley
але мабуть ми його чимось дуже прогнівили, шо
не чує, чи не хоче чуть нас...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Друзья, но у меня все равно остаеться вопрос по этой формуле- кредит без проверки: строка 17/6-?
Спасибо!
немає вже такої формули.
Почитайте останні повідомлення [club.dtkt.com.ua]
Quote
natalka_l
немає вже такої формули....
А нє, є якась формула в п.34 eye rolling smiley перехідних положень, але до 01.07.2015 ще довго.
і це для реєстрації накладних в ситемі електронного адміністрування.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035400000000008