Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Забыла в реестре за декабрь 2014 г. показать строки с НН, показанными в Уточняющем расчете...

Відправлено користувачем bonyblu 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В декабрь 2014 г. сдала уточняющий расчет по НДС как самост док. А в реестре за декабрь 2014 г. забыла показать строки с НН с примечанием УПНП..Шо делать? и как на практике выглядит тотт факт, что обязательство в расшифровке сняла, в деке Уточн сняла..а в реестре выходит что есть эти налоговые...
Вишліть зараз порцію 2 реєстру де поставте тільки недостаючі
рядки...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


здавайте - сама так робила і все було нормуль...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
коллега тоже так сдавала за прошлые периоды. нормально проходило. Это типа уточненки к реестру

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Я сьогодні подаю уточнюючий за грудень. Так мені зразу і реєстр треба подати? Чи я необхідні податкові в реєстрі за січень маю скорегувати?
Quote
Sony
Я сьогодні подаю уточнюючий за грудень. Так мені зразу і реєстр треба подати? Чи я необхідні податкові в реєстрі за січень маю скорегувати?

Якщо мова про уточнюючу деку, то якщо в січні подаєте уточнення чи то грудень чи то липень- неважливо, то вже в лютому, коли будете здавати деку за січень, відобразите дані в реєстрі з ознакою УПНП. так раніше було у всякому випадку...
Здаю уточнюючий розрахунок до декларації за грудень, як окремий документ. Значить реєстр зараз не трогаю, а в січневому все покажу. УПНП - це як розшифровується?
УПНП - уточнююча податкова накладна паперова...
сомневаюсь, что с января будут реестры...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
попробуйте сдать сейчас реестр порция 2 вместе с уточняющей декой

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Якщо сума зобов'язань збільшується , то 5% штрафу нараховується полюбому? Чи якщо уточнюючий подати до періоду сплати, тобто до 30 числа штраф не нараховується?
Quote
Ляля - Оля
УПНП - уточнююча податкова накладна паперова...
сомневаюсь, что с января будут реестры...

если не будет реестра, то получается бред....регить налоговые как-бы не обязательно - тестовый режим, только с 01/02 обязательно...То как тогда формировать реестр!?
Чому в мене в 1С 8 (поновлена) немає УПНП? Тільки можна вибрати ПНП а потім окремо "У" і пише "Змінено ознаку уточнюючого розрахунку "У"
потому, что таки ПНП У

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028700000000004