Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Повторна реєстрація платником ПДВ у 2015р.

Відправлено користувачем a_sviridova 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В січні 2015р. анулювали платником пдв у зв"язку з неподачею ф.6.
Розуміючи всю складність процедури повернення стутусу через суд, погоджуємось на повторну реєстрацію.
Форму 6 подамо.
А от як правильно заповнити заяву 1-пдв не можу розібратись.
Оборот за останні 12 міс більший ніж 1млн., але дата досягнення цієї суми 30.04.14.
І взагалі, яка різниця який оборот за останній рік, якщо ми були платниками і справно платили пдв.
Як правильно заповнити заяву?
Можливо там є якісь нюанси на рахунок такої ситуації?
Вам для начала нужно решить , как вы будете регистрироваться- по -добровольному или по обязательному.Если по обязательному, то -да, показываете весь оборот за прошл.год и обязательно указываете дату достижения 1млн. Если Вы уже пошли не по процедуре, то вопрос-какая разница какой оборот и т.п. -уже не уместен. Помните, что они найдут причины отказать Вам и в следующей регистрации только из-за того, что заява заполнена неправильно .
Хіба я можу прийняти рішення про добровільну реєстрацію??? В мене ж обороти більші ніж 1млн.
А як я можу вказати дату досягнення 1 млн 30.04.14?
Виходить, ми невчасно повідомили податкову про поріг 1млн.грн.
Можливо краще надати виписку не за останній рік, а за період досягнення "останього" млн?
наприклад, виписка з 01.10.14 по 25.01.14.
Що думаєте на цей рахунок?


когда нам нужно было разрешить аналогичный вопрос-мы ставили дату в хронологическом порядке следуя норме закона-за последние 12 кал.мес.-не "сзаду наперед",а именно тогда - когда достигли 1 млн. Смущать Вас ничего не должно, ведь Вы работали и так с НДС, поэтому какие могут у них быть вопросы - "почему не заявили раньше"-раньше это когда?
Тоді ще одне питання, які документи подавати разом із заявою?
Мені сканувати всі договора за рік (яких є не менше ніж 150шт, так як операцій багато але дрібних), всі акти за рік і банківську виписку за рік на 50 аркушах паперу?
Може простіше буде запросити представника податкової особисто до мого офісу для перегляду всієї документації smiling smiley
мы подавали и договоры, и банк.выписки , и акты-если это требовалось как доказательство 1-го события.У нас заяву приняли после подтверждения инспектором наших оборотов.Как в Вашем случае будет -я не знаю.
Я Вам дуже дякую!
Сьогодні була в податковій, пораду, яку отримала - головне показати оборот більше 1млн, ніхто перевіряти ні суму, ні з якої дати вона була досягнута не буде. Тепер думаю, що робити з цією інформацією.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305