Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зарплата в 2015 г

Відправлено користувачем tani-ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Зарплата в 2015 г
Здравствуйте, подскажите что изменилось в удержании из з/п сотрудников и начислениях на фонд
в 2015г. (маленькое предприятие на едином налоге, сотрудников 5чел, 5дневная рабочая неделя)
Спасибо!
Re: Зарплата в 2015 г
По удержанию ничего не изменилось, а вот в начислении есть изменения.Если з/п работника за месяц меньше мин. з/п (1218 грн),то начисления надо платить с мин. з/п.
Re: Зарплата в 2015 г
нет, З/П чуть выше минимальной, тогда все по старому?


Re: Зарплата в 2015 г
tani-ka
все по старому!!!
Re: Зарплата в 2015 г
Quote
Malinchic
По удержанию ничего не изменилось, а вот в начислении есть изменения.Если з/п работника за месяц меньше мин. з/п (1218 грн),то начисления надо платить с мин. з/п.

А якщо в мене працівник на 0,3 ставки від мінімальної, виходить з/п за місяць менше мінімальної. Підскажіть де можна на цей рахунок почитати? Я щось про таке не чула.
Re: Зарплата в 2015 г
А якшо працівник оформлений на погодинну оплату праці?? як тоді нарахування робитиconfused smiley
Re: Зарплата в 2015 г
Quote
lesya120997
Quote
Malinchic
По удержанию ничего не изменилось, а вот в начислении есть изменения.Если з/п работника за месяц меньше мин. з/п (1218 грн),то начисления надо платить с мин. з/п.

А якщо в мене працівник на 0,3 ставки від мінімальної, виходить з/п за місяць менше мінімальної. Підскажіть де можна на цей рахунок почитати? Я щось про таке не чула.


"У разі якщо база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника.
Re: Зарплата в 2015 г
[club.dtkt.com.ua]
Тут все о есв обсуждается. Истину найти трудно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028499999999998