Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

нулевые деки

Відправлено користувачем Tatyana_TAD 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
нулевые деки
За январь 15 - пустышку по НДС уже не подаем? Или перестраховаться и подать, кто-то уже отправлял?
а че не подаем-то???

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: нулевые деки
Я отправила и получила квитанцию 2


Re: нулевые деки
Так в кодексе вроде уже закреплено, что если нет показателей для отчетности, то и отчетность не подается (сейчас буду искать кокретный пункт).
вроже нового ничего не нашла
54.1. Крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

203.1. Податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: нулевые деки
я отправила и получила 2 кв. все принято
49.2. Платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

да, похоже... но я б не рисковала, особенно с НДС

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
ну и для точности и полноты картины
49.21. Платники, які мають діючі (у тому числі призупинені) ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством, зобов'язані за кожний встановлений цим Кодексом звітний період подавати податкові декларації незалежно від того, чи провадили такі платники господарську діяльність у звітному періоді.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: нулевые деки
Спасибо, что нашли ссылку.но тоже подам, за январь пока точно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030299999999994