Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не получается отправить реестр в Медке((

Відправлено користувачем Wika82 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сформировала реестр нн в 1С, импортировала в Медок демо-версию. А отправить никак не могу. Пишет, что наступні дії обмежено(((. Это получается, что из демо-версии его теперь сдать нельзя??
Бросьте эту дурацкую затею и отправляйте без реестра
Зайдите после импорта в "Облік ПДВ", "Реєстр отриманих иа виданих податкових". Реестр откроется и сразу операция "Отправить в ДФС". Так уже давненько происходит.


Реєстр виданих та отриманих податкових накладних до контролюючого органу, починаючи із звітності за січень 2015 року, не подається.
Декларацию за январь нужно подавать без реестра.,уже есть разъяснения налоговой
а я смогла отправить.Вы заходите в Головне Меню-Облик ПДВ - Реєстр виданих та отриманих накладних. Заходите всередину я нажимаєте Конвертик - відправити (нічого не виправляєте!) але якщо і так не відправляє, то видаліть усі строки виданих і отриманих ПН, а потім не виходячи з реєстру спробуйте знов імпортувати цей файл. і натискайте Відправити. В мене так відправилось)
Вот из этой темки воспользуйтесь советом nikon : [club.dtkt.com.ua]. Все отправляется!

Облік ПДВ - Реєстр виданих та отриманих
ВИСТАВИТИ ПЕРІОД.
Файл- Імпорт ( ТІЛЬКИ РЕЄСТР ).
Відразу тиснути на конвертик і відправляється.
На запитання чи сформувати з первинних документів відповісти " НІ ".
Спасибо ОГРОМНОЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000398