Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декларація ПНП і витрати

Відправлено користувачем Sony 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В декларації з податку на прибуток за 2013 рік (по усному проханю податкової було забрано 10000 витрат) . В обліку витрати не забиралися. Ці 10000 можна поставити у витрати за 2014 рік?
Не спалося вчора бачу багатьом, а підказати хтось щось може?
Я так раньше делала. Считаю это правомерным, как неучтенные расходы прошлых лет (исправление ошибок и т.п.). Но налоговая, знаю, при проверках на это может посмотреть косо, и даже (были прецеденты, как писали тут тут) указывала, что такие неучтенные расходы должны были числиться на счете 39 (хотя, понятно, что это бред - при чем в данном случае бухучет?).


Aleksa, і у вас були в 1С декларації відображені правельно , а на папері здані із заменшенням витрат? Я правельно зрозуміла? А в слідуючому періоді ви їх просто включали. І додаткових підтверджень ніяких немає - тіпа є витрати в минулому періоді, там їх і шукайте. Так?
Якщо підприємство має збитки 3 роки підряд, та переносить їх з року в рік. Чи є обмеженння щодо відображення минулопічних збитків?
Quote
Jekanova
Якщо підприємство має збитки 3 роки підряд, та переносить їх з року в рік. Чи є обмеженння щодо відображення минулопічних збитків?
підприємство мало доходи до 10 млн грн. в 2011 році? не ділили по 25%? - тоді нема обмежень (ще smiling smiley)))) - до повного використання.
Quote
natalka_l
Quote
Jekanova
Якщо підприємство має збитки 3 роки підряд, та переносить їх з року в рік. Чи є обмеженння щодо відображення минулопічних збитків?
підприємство мало доходи до 10 млн грн. в 2011 році? не ділили по 25%? - тоді нема обмежень (ще smiling smiley)))) - до повного використання.

Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037999999999999