Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Форма 6

Відправлено користувачем wabaw111 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Форма 6
Фінансова звітність -форму 6 обов"язково здавати?
Re: Форма 6
форма 6 здається раз в рік, до держреєстратора , для підтвердження відомостей про юр.особу, при чому тут фінансова звітність?
Re: Форма 6
Так здавати реєстратору потрібно і фінансову звітність (баланс) і форму 6...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Re: Форма 6
я взагалі не подаю тої форми , якщо чесно
Re: Форма 6
Не подаєте форму 6 реєстратору?eye popping smiley і вас податкова міліця з собаками не розшукує???
Re: Форма 6
Quote
angie
Не подаєте форму 6 реєстратору?eye popping smiley і вас податкова міліця з собаками не розшукує???

ні, ні разу проблем не було.

я взагалі не пам"ятаю на жодній роботі до цієї, щоб хтось з моїх колег бухгалтерів її подавав

правда була одна контора, яка податків не платила , і мала проблеми з прокуратурою та податковою, то вліпили стан 9, от тоді їм прийшлось носити форму 6 smiling smiley
Re: Форма 6
В нас, якщо не подасиш в строк, відразу ставять стан в держ . реєстрі- "відсутній за місцем знаходження", мало того шо податківцями можуть бути проблеми, мене навіть деякі контрагенти моніторять, і в разі "відсутності" контракти не підписують
Re: Форма 6
схоже нашим місцевим, то не так важливо , хоча для мене це також дивно
Re: Форма 6
Не вірно написала.В складі фінансової звітності є ф.1,2,3,4,5,6-всі пять склала ,а ось 6 напрягає.Хотіла уточнити чи є вона обовязковою.
Re: Форма 6
Quote
rainy_days
схоже нашим місцевим, то не так важливо , хоча для мене це також дивно
Від 2004 до 2013 також не здавала ф.6 реєстратору,а в 2013 наслухалася жахів почала подавати
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000293