Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Можно ли сделать не возврат, а продажу обратно?

Відправлено користувачем Кара 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Поскольку суммы по РК к НН периода до 01.01.15 не учитываются на спецсчете, можно ли вместо возврата товара провести операцию продажи обратно поставщику? Можем пару копеек накинуть, типа дороже продали, чем купили?
можно, конечно.
а чего Вы сейчас спецсчетом озадачены? он еще не работает
Так, а что они сумму по строке 2 обнулят на 01.07.2015?


Quote
Кара
Так, а что они сумму по строке 2 обнулят на 01.07.2015?
по какой строке?
Данные с системы электронного администрирования. Строка 2 "Сума податку, на яку планик має право зареєструвати ПН та РК".
Я понимаю, режим тестовый, но не получится ли так, что потренировались? молодцы, но сумма, на которую мы имеем права зарегистировать НН осталась та же, и с 01 июля придется на спецсчет положить сумму больше, чем рассчитывали, Извините, если непонятно выражаюсь.
одному Богу известно что будет к 01.07.15.
Я себе вижу это следующим образом. Отсчет начнется только по июльским НН. Т.е. если 01.07.15 будет зарегина НН за 30.06.15 - она не будет принимать участие в формуле.
А уж как будет на самом деле - увы и ах.
Вот и я о том же. У меня там по возврату НДС большой, придется рискнуть и понадеяться на то, что с 01.07.15 обнуляться все строки, кроме "стана рахунку", конечно.
Quote
Ляля - Оля
одному Богу известно что будет к 01.07.15.
Я себе вижу это следующим образом. Отсчет начнется только по июльским НН. Т.е. если 01.07.15 будет зарегина НН за 30.06.15 - она не будет принимать участие в формуле.
....
не думаю що з 01.07 все обнулиться.
Скоріше з 01.07.2015 прийдеться "доплачувати" за все що недоплатили в тестовий період.
Погоджуюсь з Кара
92. Після закінчення перехідного періоду, зазначеного у пункті 1 цього Порядку:

1) ДФС автоматично збільшує розмір суми податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, визначеної відповідно до пункту 9 цього Порядку, на суму середньомісячного розміру сум податку, задекларованих платником до сплати до бюджету та погашених за останні 12 звітних (податкових) місяців / чотири квартали, та на запит платника податку інформує його про суму збільшення шляхом надсилання електронного повідомлення.

Сума такого збільшення щокварталу підлягає автоматичному перерахунку ДФС шляхом віднімання суми попереднього збільшення та додавання суми збільшення згідно з поточним перерахунком з урахуванням середньомісячного розміру сум податку, задекларованих платником до сплати до бюджету та погашених за останні 12 звітних (податкових) місяців / чотири квартали, станом на дату перерахунку.

На запит платника податку ДФС інформує його про результати такого перерахунку шляхом надсилання електронного повідомлення;

2) сума податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, визначена відповідно до пункту 9 цього Порядку, автоматично збільшується на суми помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань з податку.

На суму такого збільшення:

зменшується сума, задекларована до сплати до бюджету в звітному (податковому) періоді, або збільшується сума від'ємного значення, задекларована в звітному (податковому) періоді;

помилково та/або надміру сплачені грошові зобов'язання з податку вважаються погашеними.
Я решила пока аннулировать возврат, может в марте чего-то понятнее будет. а может придутся назад делать продажу, а не возврат, чтобы не терять ндс. Спасибо
Ляля - Оля,
може й так. Для тих в кого по-формулі на 01.07.2015 буде мінус - це взагалі ідеальний варіант )))
Але я цей текст сприймаю по-іншому: після 01.07.2015 - маємо те що виходить по формулі + бонус (середньомісячна сума задекларованого ПДВ сплати).

Обгрунтую. Наприклад, в мене зараз (весною) будівництво об'єкта почалось (для реалізації), здача орієнтовно в 08.2015 року. В результаті за період з 01.02.2015 по 01.07.2015 в мене куча вхідного ПК, і відповідно, велике плюсове значення по-формулі. До сплати (25 рядок) не було.
То Ви вважаєте що під час реалізації збудованого об'єкта в тому ж серпні 2015, коли мені доведеться виписати ПН на величезну суму, мені доведеться заплатити всю суму по ПН (так як середньомісячної в мене не буде) і "вивести" з обігу всі ці гроші??? А не за дофіга вони хочуть?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032900000000002