Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Експорт

Відправлено користувачем glavbux89 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Експорт
Доброго вечора.
Підскажіть будь ласка людині, яка недавно почала розбиратись з експортом....
1. Так, як я вичитав бюджетне відшкодування це різниця, між зобовязаннями і кредитом...чи це вірно?(якось раніше думав, що бюджетне відшкодування це сума пдв із загальної суми яка йде на експорт(умовно товар продали закордон на 120 грн. то відшкодування 20 грн., але це не так));
2. На даний час відшкодування пдв здійснюється підприємствам які працюють(зареєстровані) не менше 12 місяців, тобто якщо створилось підприємство і продає товари на експорт то це пдв накопичується на протязі року, чи коли пройде 12 місяців, і тоді відшкодування почне братись до уваги?
3. Чи вірно я вичитав, що навіть коли почнеться відшкодування пдв то його тепер не повертають на рахунок у банку, а воно вертається на електронний рахунок, ну а звідти відповідно кошти не мають права рухатись (тільки на пдв)?

Надіюсь на допомогу і що мої запитання найдуть відповідь.:-)
Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034899999999999