Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Мобилизованый сотрудник и официальная зарплата

Відправлено користувачем Саня 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
От предприятия мобилизован сотрудник, служит уже около полугода, при этом ему начисляется на предприятии официальная зарплата.
ВНИМАНИЕ вопрос:
чисто гипотетически, какие могут возникнуть проблемы у предприятия и самого сотрудника, т.к.
он официально служит в ВСУ и официально (трудовая на предприятии) табелируется и получает зарплату ....?
там надо не зарплату начислять, а среднемесячное платить


А уже есть порядок возмещения?И еще,подскажите-с аренды за авто ВС,ЕСВ удерживать или только НДФЛ?
порядок есть, только его никто не видел
ВС+ НДФЛ
Quote
Михаил
порядок есть, только его никто не видел
ВС+ НДФЛ
Спасибо
Вроде где-то читала, зп мобилизированого нужно индексировать, так ли?
Quote
Котег :-)
там надо не зарплату начислять, а среднемесячное платить

Спасибо
Quote
Anyutko
Вроде где-то читала, зп мобилизированого нужно индексировать, так ли?

я індексую, але не впевнена (також десь читала, не можу знайти де), якщо знайшли підскажіть
Quote
irisha_novice
Quote
Anyutko
Вроде где-то читала, зп мобилизированого нужно индексировать, так ли?

я індексую, але не впевнена (також десь читала, не можу знайти де), якщо знайшли підскажіть
Не нашла, оставила до выяснения.
Quote
Anyutko
Quote
irisha_novice
Quote
Anyutko
Вроде где-то читала, зп мобилизированого нужно индексировать, так ли?

я індексую, але не впевнена (також десь читала, не можу знайти де), якщо знайшли підскажіть
Не нашла, оставила до выяснения.
суму для компенсації в додатку 1 вказуєте з/п+індексація?
Quote
irisha_novice
Quote
Anyutko
Quote
irisha_novice
Quote
Anyutko
Вроде где-то читала, зп мобилизированого нужно индексировать, так ли?

я індексую, але не впевнена (також десь читала, не можу знайти де), якщо знайшли підскажіть
Не нашла, оставила до выяснения.
суму для компенсації в додатку 1 вказуєте з/п+індексація?

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 лютого 1995 р. № 100
ПОРЯДОК
обчислення середньої заробітної плати


10. У випадках пiдвищення тарифних ставок i посадових окладiв на пiдприємствi, в установi, органiзацiї вiдповiдно до актiв законодавства, а також за рiшеннями, передбаченими в колективних договорах (угодах), як у розрахунковому перiодi, так i в перiодi, протягом якого за працiвником зберiгається середнiй заробiток, заробiтна плата, включаючи премiї та iншi виплати, що враховуються при обчисленнi середньої заробiтної плати, за промiжок часу до пiдвищення коригуються на коефiцiєнт їх пiдвищення. На госпрозрахункових пiдприємствах i в органiзацiях коригування заробiтної плати та iнших виплат провадиться з урахуванням їх фiнансових можливостей.
Виходячи з вiдкоригованої таким чином заробiтної плати у розрахунковому перiодi, за встановленим у пунктах 6, 7 i 8 роздiлу ІV порядком визначається середньоденний (годинний) заробiток. У випадках, коли пiдвищення тарифних ставок i окладiв вiдбулось у перiодi, протягом якого за працiвником зберiгався середнiй заробiток, за цим заробiтком здiйснюються нарахування тiльки в частинi, що стосується днiв збереження середньої заробiтної плати з дня пiдвищення тарифних ставок (окладiв).

індексація підходить?
Quote
irisha_novice
Quote
Anyutko
Quote
irisha_novice
Quote
Anyutko
Вроде где-то читала, зп мобилизированого нужно индексировать, так ли?

я індексую, але не впевнена (також десь читала, не можу знайти де), якщо знайшли підскажіть
Не нашла, оставила до выяснения.
суму для компенсації в додатку 1 вказуєте з/п+індексація?
Я не индексировала, поэтому только средняя зп.
Quote
irisha_novice
Quote
irisha_novice
Quote
Anyutko
Quote
irisha_novice
Quote
Anyutko
Вроде где-то читала, зп мобилизированого нужно индексировать, так ли?

я індексую, але не впевнена (також десь читала, не можу знайти де), якщо знайшли підскажіть
Не нашла, оставила до выяснения.
суму для компенсації в додатку 1 вказуєте з/п+індексація?

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 лютого 1995 р. № 100
ПОРЯДОК
обчислення середньої заробітної плати


10. У випадках пiдвищення тарифних ставок i посадових окладiв на пiдприємствi, в установi, органiзацiї вiдповiдно до актiв законодавства, а також за рiшеннями, передбаченими в колективних договорах (угодах), як у розрахунковому перiодi, так i в перiодi, протягом якого за працiвником зберiгається середнiй заробiток, заробiтна плата, включаючи премiї та iншi виплати, що враховуються при обчисленнi середньої заробiтної плати, за промiжок часу до пiдвищення коригуються на коефiцiєнт їх пiдвищення. На госпрозрахункових пiдприємствах i в органiзацiях коригування заробiтної плати та iнших виплат провадиться з урахуванням їх фiнансових можливостей.
Виходячи з вiдкоригованої таким чином заробiтної плати у розрахунковому перiодi, за встановленим у пунктах 6, 7 i 8 роздiлу ІV порядком визначається середньоденний (годинний) заробiток. У випадках, коли пiдвищення тарифних ставок i окладiв вiдбулось у перiодi, протягом якого за працiвником зберiгався середнiй заробiток, за цим заробiтком здiйснюються нарахування тiльки в частинi, що стосується днiв збереження середньої заробiтної плати з дня пiдвищення тарифних ставок (окладiв).

індексація підходить?
Это не то. Имеется в виду, когда поднимается оклад, а оклад остается на прежнем уровне.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036