Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декретные....????

Відправлено користувачем Дафна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Декретные....????
Сотрудница 1.04.15 оформлена на работу. 26.04.15 идет в декретный отпуск. До этого она работала на другом предприятии, с которого была уволена 31.12.14г. Я рассчитываю среднюю ЗП исходя с неполного месяца. Она же требует включить в расчет только доход с прошлой фирмы за 6 месяцев до увольнения(т.е. июль-декабрь 2014г.) ссылаясь на п.6 Постановы 1266. При этом даже справки дать не может, что-то там принесет с пенсионного.

п.6. За вибором особи для розрахунку допомоги по вагітності та
пологах середня заробітна плата (дохід) може обчислюватися за
декількома місцями роботи сумарно за шість календарних місяців у
12-місячному періоді перед настанням страхового випадку. У такому
випадку обчислення середньої заробітної плати (доходу)
здійснюється робочими органами відділень Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати працездатності відповідно до
пункту 17 цього Порядку на підставі довідок про середню заробітну
плату (дохід), що подаються (надсилаються) застрахованою особою.

Я этот пункт понимаю, что это касается совместителей и по договарам ЦВХ или я что-то "недогоняю".

Я так понимаю, что учитываются последние 6 месяцев перед страховым случаем или что-то поменялось?
Как правильно рассчитать среднюю зп?
Знакомая шефа, поэтому сложно.
Спасибо. С ув.
Re: Декретные....????
Якщо особа перед настанням страхового випадку працювала на кількох підприємствах або на одному підприємстві з перериванням трудових відносин, середня заробітна плата обчислюється робочими органами відділень Фонду сумарно підряд за шість календарних місяців (менш як шість календарних місяців) у 12-місячному періоді перед настанням страхового випадку, не враховуючи повні календарні місяці (з першого до першого числа) перерви в роботі, на підставі довідок про середню заробітну плату, починаючи з останнього місця роботи. Лист Міністерства праці та соціальної політики України від 01 лютого 2010 року № 1000/0/14-10/18
Re: Декретные....????
Т.е. это надо обратиться в соцстрах имея довидки, и фонд рассчитает? А может она сама с довидкой прошлой фирмы решить свой вопрос, и тогда нет смысла её оформлять (пока оформлена устно)?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028300000000001