Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Курс. різниці в декларації по прибутку

Відправлено користувачем angie 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Мале підприємство, авасових внесків не платимо, по прибутку звітуємо рах на рік. На протязі 2013 р. мали заборгованість за товар перед іноземним постачальником. За консультацією податківців курс. різниці нараховувала на дату баланса щоквартально, а зараз прочитала консультацію на ДК порталі, що хто звітує раз на рік, той і курс. різниці рахує раз на рік, тобото на 31.12.2013. Хто правий??? В мене там такі суми і в доходах і в витратах, що вся Декларація по прибутку матиме зовсім інший вигляд.
якщо ви НЕплатники АВ, для вас звітний період у 2013 році - квартал
я вже зовсім заплуталась..


п.152.9 в редакції до 01.01.2014

152.9. Для цілей цього розділу використовуються такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік. Базовим податковим (звітним) періодом для цілей цього розділу є календарний квартал або календарний рік у разі сплати щомісячних авансових внесків, у порядку, визначеному пунктом 57.1 статті 57 цього Кодексу;
в данном случпе это не имеет никакого значения
если Вы посчитаете курсовые разницы раз в квартал или раз в год
разница будет только в том, что если раз в квартал - то курсовые будут развернутые, если раз в год, то свернутые
на результат это не влияет


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
ну они вроде в листах писали шо надо развернуто eye rolling smiley
Да, надо развёрнуто, особенно это влияет, когда они навантаження считают..
не влияет ни на что


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
В одном периоде -17000 в доход, за три остальных -42000 в расходы, и поверьте- это просто чудо , но 17 в доход и 42 в витрати или 25 в витрати - для налоговиков большая разница..
это Вы мне рассказываете? grinning smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
angie, все равно порядка заполнения не существует в природе , поєтому то всё от лукавого smoking smiley
А напомните, пожалуйста,для тех кто в танке smiling smiley при покупке валюты разницы сворачиваем или нет, я имею ввиду сравнивать 942 и 711?
нет сейчас таких проводок
там одна только, по разнице между курсом НБУ и межбанком


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote

п.152.9 в редакції до 01.01.2014

152.9. Для цілей цього розділу використовуються такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік. Базовим податковим (звітним) періодом для цілей цього розділу є календарний квартал або календарний рік у разі сплати щомісячних авансових внесків, у порядку, визначеному пунктом 57.1 статті 57 цього Кодексу;
А если меньше 10 млн-годовой период за 2013год остался?или я что-то путаю?
до 2014 года нет не остался они ж неплательщики авансовых, только в 57.1 остался
Quote
Klubnika
А напомните, пожалуйста,для тех кто в танке smiling smiley при покупке валюты разницы сворачиваем или нет, я имею ввиду сравнивать 942 и 711?

як правильно вам вже сказали, при купівлі/продажу валюти на 711 та 942 відображається тільки фін.результат від таких операцій

тобто ще більше згортати :=) не треба. а сцми з цих рахунків засовувати в інші(інші) доходи/витрати. ідже різниці між курсом НБУ та міжбанку - це не КР

для КР є окремі рядки в інших доходах/витратах

Quote
Galla
Quote
Klubnika
А напомните, пожалуйста,для тех кто в танке smiling smiley при покупке валюты разницы сворачиваем или нет, я имею ввиду сравнивать 942 и 711?

як правильно вам вже сказали, при купівлі/продажу валюти на 711 та 942 відображається тільки фін.результат від таких операцій

тобто ще більше згортати :=) не треба. а сцми з цих рахунків засовувати в інші(інші) доходи/витрати. ідже різниці між курсом НБУ та міжбанку - це не КР

для КР є окремі рядки в інших доходах/витратах


"для КР є окремі рядки в інших доходах/витратах"-це я розумію, тут ви маєте на увазі монетарні заборгованості і КР по них.


"тобто ще більше згортати :=)", тобто згідно НКУ пп. 153.1.4 якщо у кварталі є дохід по рах.711-10 000, і витрати по рах.942-6000,00, то я відображаю тільки 4000,00 у доходах, правильно?smiling smiley Блін, кожного разу з цими курсами парюся, все гадаєшь, може вони знов змінили законодавство.
Quote
Klubnika
Quote
Galla
Quote
Klubnika
А напомните, пожалуйста,для тех кто в танке smiling smiley при покупке валюты разницы сворачиваем или нет, я имею ввиду сравнивать 942 и 711?

як правильно вам вже сказали, при купівлі/продажу валюти на 711 та 942 відображається тільки фін.результат від таких операцій

тобто ще більше згортати :=) не треба. а сцми з цих рахунків засовувати в інші(інші) доходи/витрати. ідже різниці між курсом НБУ та міжбанку - це не КР

для КР є окремі рядки в інших доходах/витратах


"для КР є окремі рядки в інших доходах/витратах"-це я розумію, тут ви маєте на увазі монетарні заборгованості і КР по них.


"тобто ще більше згортати :=)", тобто згідно НКУ пп. 153.1.4 якщо у кварталі є дохід по рах.711-10 000, і витрати по рах.942-6000,00, то я відображаю тільки 4000,00 у доходах, правильно?smiling smiley Блін, кожного разу з цими курсами парюся, все гадаєшь, може вони знов змінили законодавство.
Нет не сворачиваете, так и оставляйте
Доюбрый день!
У меня валюта и разница по ней очень проблемный вопрос.

1) svetnik, а что вы имеете ввиду "А если меньше 10 млн-годовой период за 2013год остался?"
те кто здавал раз в год теперь здают раз в квартал?

2) Михаил, а что вы имели ввиду "до 2014 года нет не остался они ж неплательщики авансовых, только в 57.1 остался"?

3) а что 714, 974 не используются? почему? у меня 1С так бъет проводки. ААААА,
а есть какая то свежая периодика по валюте. куплю
Quote
2) Михаил, а что вы имели ввиду "до 2014 года нет не остался они ж неплательщики авансовых, только в 57.1 остался"?

ну выше же цитата из п.152.9
Михаил - понятно, извините
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00064