Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЄСВ на компенсаційні виплати

Відправлено користувачем Мазій 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, працівник звільнився ще в березні. Підприємство несвоєчасно виплачує зар.плату. В травні 2015р. видали звільненому працівникові зар.пл. за грудень 2014р. Я нараховую компенсацію за несвоєчасно виплачену зар.пл. ЄСВ не нараховую і не утримую, згідно переліку видів виплат, на які не нараховується ЄСВ п. 5. Коли перевіряв попередній період пенсійний фонд, то вони теж говорили, що не утримується і не нараховується ЄСВ. А зараз, працівник фіскальної служби говорить, що потрібно нараховувати і утримувати ЄСВ, та ще й у звіті за травень 2015р. показувати, що це доход за грудень 2014р. Тепер не знаю що робити???
Ви індекс інфляції виплчуєте? це не компенсація за затримку розрахунку при звільненні
Ви маєте на увазі чи ми нараховуємо індексацію?


а чого ви посилаэтесь на п. 5?
А що в цей пунки не входить компенсація за несвоєчасно виплачену зар.пл.? Ну, а чому тоді працівники пенсійного фонду мені розяснювали, що в таких випадках ЄСВ не нараховується і не утримується.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000303