Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Проведення майстер класів!!! Як зробити це офіційно???

Відправлено користувачем olexandra 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Кулінар хоче провести майстер клас для дітей і з перспективою проводити це на постійній основі також для дорослих.
Як це оформити офіційно?
Він є оформлений, як ФОП на ЄП. Але види діяльності зовсім не пов'язані з продуктами чи кулінарією .

Мета проведення цих майстер-класів не лише навчити дітей та дорослих готувати, а й розвивати культуру харчування, єтикету та спілкування.
Допоможіть зробити кращим людей у нашому місті!!!
Сподіваємось це вплине на країну в цілому.
Всім наперед Дякую!!!
Нажаль мені це здається не надто підходящим, бо КВЕД 63 Надання інформаційних послуг містить:

63.1
Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність; веб-портали

Цей клас включає:
діяльність інформаційних агентств з надання новин, фотографій і сенсаційних матеріалів для засобів масової інформації

63.9
Надання інших інформаційних послуг

Ця група включає діяльність інформаційних агентств, а також будь-яких інших інформаційних служб.

Чи можливо Ви маєте на увазі якийсь інший КВЕД???


це суто інформаційні послуги.
А інформаційно-консультаційні - це коли ви спілкуєтеся з людьми і розказуєте їм те, що вони хочуть почути smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Я вже передивилась всі види КВЕДів, якщо Ви можете запропонувати мені якийсь конкретний, я буду дуже вдячна!!!
Я нажаль не можу знайти(((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031099999999995