Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Совместители и индексация

Відправлено користувачем Account2012 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста, нужно ли индексировать з/п совместителей?
насколько я знаю, не нужно.
это так?
Quote
Account2012
Подскажите, пожалуйста, нужно ли индексировать з/п совместителей?
насколько я знаю, не нужно.
это так?
ЗП индексируется в пределах прожит.мин. Поэтому - справка с основного места работа и т.д.
Особі, яка працює за сумісництвом, видається на її вимогу довідка з основного місця роботи про розмір доходу, що підлягає індексації, та проіндексованого доходу. На підставі цієї довідки провадиться індексація доходів від роботи за сумісництвом у межах суми, що не перевищує прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, з урахуванням отриманої зарплати за основним місцем роботи. Тобто загальний дохід працівника, отриманий за основним місцем роботи і за сумісництвом, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (Лист Мінсоцполітики від 18.11.2013 р. №232/10/137-13).


если он эту справку не хочет приносить с основного места работы?
Если справки нет, то я не индексирую, потому что у сотрудника основная з/п явно не меньше минималки (о чем его можно устно спросить). Ничем не предусмотрено, что справка обязательно должна быть в наличии.
да, справка то выдумкаsmiling smiley
тогда я не буду индексировать.
это же не будет нарушением?
Потому и не хочет приносить справку, т.к. проиндексирована вся сумма. А на "нет" и суда нет.
по идее, если справку, то ее надо делать каждый месц.
да, он еще может не хотеть нести справку, чтоб Вы не видели его зарплату. поэтому не индексируют на практике
А наказ на індексацію потрібен ? Кожний місяць?
Quote
Z-olya12
А наказ на індексацію потрібен ? Кожний місяць?
По совместителю? Мне кажется, что нет - по аналогии с тем, что приказ же не практикуется на применение/не применение социальной льготы (где тоже используется заявление писал/не писал).
Зачем наказ? Выполняем требования Постановы
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305