Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

сколько можно в день выдать физику-учредителю в погашение ссуды?

Відправлено користувачем Альонка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
я так понимаю, что ограничение в 10 тыс тут не действует, значить 300 тыс /день? Он ранее ссуду давал безналом, хочет забрать налом, так и в договоре
354 нбу шная постанова, нет? То, что раньше было 150 тыс, меня больше эти ограничения 10 тыс смущают..


хотя есть еще чинна постанова нбу 210- там осталось 150 тыс
Там в любом случае максимум админштраф, а там короткие сроки давности
думаю, сроки давности с момента віявления, а не с момента совершения.. Не знаю наверняка, но мне пожалуй проще разбивать по 150 тіс. Еще раз спасибо за ответі
Стаття 38. Строки накладення адміністративного стягнення

Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).

Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.
"354 нбу шная постанова" не о том, сколько можно в день выдать. а о том, сколько в день вам дадут снять.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031200000000009