Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Министерство доходов и сборов Украины ликвидируют

Відправлено користувачем buh-psf 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
"нет ничего постаянней чем временное" (((
Общественность и бизнес предлагают пересмотреть вопрос ликвидации Миндоходов
[news.dtkt.ua]
Нет слов, одни выражения...
сьогодні бухгалтери та аудитори втомилися від постійних змін, вони потребують стабільності.
Они о бедных бухгалтерах заботятся. Как же бухгалтера могли устать, если во время правления Януковича-Азарова была "стабильность"? Кто-то думал о бедных бухгалтерах, когда объединяли налоговую с таможней и переводили администрирование ЕСВ туда же? И с чего это бюджетные счета должны меняться при ликвидации Миндоходов? Платим налоги мы в казначейство, а не в Миндоходов.
В попытках сохранить кормушку все средства хороши. А если еще и прикрыться заботой о бизнесе и бухгалтерах.....


тю.... сами написали наверное за всех
я тоже так думаю, кто ж такой поток денег будет ликвидировать
господин Азаров старались
хоть бы ничего не прошляпить, чтоб хоть на большие штрафы не попасть confused smiley
buh-psf, не паникуйте. С нашим форумом мы ничего не пропустим, коллеги не дадут.
я сегодня отчет по ЕСВ отправляла, 2 квитанция пришла в течение 3 минут.
Вони працюють
Гы )
<[club.dtkt.com.ua]; - вот так то!
не знаю радоваться или нет
Quote
buh-psf
Гы )
<[club.dtkt.com.ua]; - вот так то!
не знаю радоваться или нет
ссылка в эту же самую тему smiling smiley
Quote
Marina D.
я сегодня отчет по ЕСВ отправляла, 2 квитанция пришла в течение 3 минут.
Вони працюють
+1
Quote
Marina D.
я сегодня отчет по ЕСВ отправляла, 2 квитанция пришла в течение 3 минут.
Вони працюють
Ну да, конечно працюють.
Вчера подавала Довидку на ЕККА (для лицензии), все позаполняла как для Минздоха...Приняли...
Quote
buh-psf
Гы )
<[club.dtkt.com.ua]; - вот так то!
не знаю радоваться или нет

grinning smiley

Шановні колеги,
я також член Громадської ради при Міндоходів і був пристуній на обговоренні ситуації, пов'язаної з його ліквідацією.
По-перше, прошу не плутати - Громадська рада не є складовою Міндоходів і не працює на цей орган. Ми є представниками громадських організацій (серед яких багато аудиторів, бухгалтерів, юристів тощо).
Якщо є сумніви щодо діяльності ГР, подивіться на її склад: [minrd.gov.ua]
Не заперечую, що деякі члени ГР відверто намагались лобіювати свої інтереси, але саме на базі ГР було розроблено більшість узагальнюючих консультацій, що вирішили низку проблемних питань (згадайте хоча б 2 десятки лояльних роз'яснень, прийнятих влітку 2012 р.). Я особисто ініціював прийняття позиції щодо недопущення нарахування ПДВ на суму отриманих штрафних санкцій за порушення договірних зобов'язань, що у той час активно робили податківці. Саме ГР активно виступала проти введення податку з обороту, прийняття у новій редакції сирого проекту 3 Розділу ПКУ щодо податку на прибуток, фактично вимучала у Міндоходів детальну УЗП по трансфертному ціноутворенню.

По-друге, на останніх зборах Громадської ради при Міндоходів обговорювалось питання щодо ліквідації і однозначних думок не було.
Однак, більшість членів ради, експертів у сфері оподаткування та аудиту, висловились за ліквідацію[/u], але продуману та поетапну.
У створенні Міндоходів (фактично для обслуговування "сім'ї) були також і позитивні напрацювання - це бази даних, що дозволяють швидко обмінюватись митникам і податківцям інформацією і практично контролювати рух вантажу з моменту перетину кордону до кінцевого споживача. Втратити такий потужний інструмент контролю, на мою думку, є помилкою. Окрім того, порахуйте, які грошові компенсації будуть виплачені раніше звільненим 5 тисячам працівників податкової та митниці за 2 невідпрацьовані роки внаслідок їх поновлення на роботу через суд? Скільки коштуватиме юридична процедура розмежування податківців та митників, створення нових баз, тощо.
Я вже не кажу про чергову зміну форм звітності, зміну рахунків (а їх все ж змінять), проблему з поверненням адміністрування ЕСВ Пенсійному фонду ітд.

По-третє, термінова ліквідація Міндоходів значно ускладнює всебічне та об'єктивне розслідування фактів корупції в діяльності цього міністерства, яке на даний час проводиться робочою Комісією та правоохоронними органами, в т.ч. за участі Громадської ради.

Враховуючи це, оптимальним на мою думку та думку більшості представників ГР, є не термінова ліквідація, а поступова реорганізація Міндоходів шляхом створення єдиної Державної служби з питань податкового та митного контролю при Мінфіні.
Тобто, я за "пониження у класі" Міністерства до рівня служби при Мінфіні, але як єдиної структури (податкової та митної).
В умовах нинішньої політичної та економічної нестабільності Кабміну не варто поспішати з прийняттям таких відповідальних рішень тільки під впливом Майдану. До цього процесу потрібно підійти зважено.
я хотела сказть что пока не ликвидируют миндоходов. Ну хоть на какое то время передышка.
[news.dtkt.ua] - теперь приглашать нас будут по новому.

efalex - круто! первый раз встречаю на форумах представителей, так сказать, общественного мнения. "лед тронулся"
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 лютого 2014 року N 475-о
Про оголошення Постанови Верховної Ради України від 27 лютого 2014 року N 801-VII "Про звільнення з посад членів Кабінету Міністрів України"

Оголошується Постанова Верховної Ради України від 27 лютого 2014 року N 801-VII "Про звільнення з посад членів Кабінету Міністрів України".

Вважати Клименка Олександра Вікторовича таким, що звільнений з посади Міністра доходів і зборів України у зв’язку із сформуванням персонального складу Кабінету Міністрів України.

Відповідно пункту 15 статті 10 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" від 17 березня 2011 року N 3166-VI покласти виконання обов'язків Міністра доходів і зборів України на заступника Міністра - керівника апарату Міністерства доходів і зборів України Левицького Віктора Сергійовича з 28 лютого 2014 року.

Підстава: Постанова Верховної Ради України "Про звільнення з посад членів Кабінету Міністрів України" від 27 лютого 2014 року N 801-VII.

В. о. Міністра


В. С. Левицький

зам увольняет министра
Так министр же самоустранился - убёг вместе с Гарантомgrinning smiley

Quote
Монна Нонна
за прогулы уволить

+многа-многа
почему на них не распространяется КЗОТ?
[news.dtkt.ua]

текст Постановления 67 от 01.03.14
[www.kmu.gov.ua]

от теперь ждем перемен smiling smiley
За ГНС, помимо реализации единой налоговой политики, закреплена реализация госполитики по администрированию единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование.


. Установити, що:

Державна податкова служба України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який забезпечує реалізацію єдиної державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску;

те же яйца, только в профиль )
Еще б ЕСВ назад в ПФ отдали... А то в податковой ни консультацию дать, ни объяснить ничего не могут...
Quote
vzhuk
Еще б ЕСВ назад в ПФ отдали... А то в податковой ни консультацию дать, ни объяснить ничего не могут...

Значит и проверять также будут.
Кабинет министров Украины утвердил Игоря Билоуса в должности главы Государственной налоговой службы
[news.dtkt.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00073800000000002