Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

как начислить зарплату за август?????????

Відправлено користувачем Віка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
подскажи как мне сделать оклад 3200,,аванс получаю 16,,,но за август 14/08=1600грн,,, с 17/08 иду в отпуск до 27 включно,,налоги я платила с общей суми по всем сотрудникам а потом в конце мес. минус налоги. как мне начислять зарплату за август + у меня еще индексация есть.
1)14/08= начисления 1600+ отпуск= сума - налоги = получить на руки,,,,,31/08= зарплата за 2 дня = 320+ индексация 12 дней= сума - налоги = получить на руки.... или как ?
да, индексацию плюс зарплату за 2 дня во вторую выплату - нормально
не хочу нікого ображати, але коли читаю пости Віки, в мене складається , що вона " з БОбруйська" ...


Quote
rainy_days
не хочу нікого ображати, але коли читаю пости Віки, в мене складається , що вона " з БОбруйська" ...
а це погано?
Да, хотелось бы, чтоб вопросы более внятно формулировались, хотя бы со знаками препинания... А то ж приходится несколько раз перечитывать, чтоб понять в чем смысл.
Quote
Oxi
Quote
rainy_days
не хочу нікого ображати, але коли читаю пости Віки, в мене складається , що вона " з БОбруйська" ...
а це погано?

це жахливо smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000361