Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уповноважений з соц.страхування.

Відправлено користувачем sunset_sun 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт. Підкажіть,будь ласка, як ви робити у себе на підприємствах. Закон пише,що комісія з соц.страх. має проводити засідання не рідше 2 разів на місяць. Питання:

1.Як оформити це документально? Протокол засідання який брати?Той,що при призначенні допомоги? Цікавить,що в тому протоколі має бути (розглядатись). Який він має вигляд мати.... Може хтось поділиться !Буду дуже вдячна!

2.Якщо на п-ві не комісія ,а уповноважений з соц.страх. Що тоді роглядати в тому протоколі? ( я такий-то, сам собі провів засідання ,розглянув ,затвердив)))

Дякую за допомогу!
Мы раньше делали один раз в месяц при необходимости, соцстраху было все равно. После проверки по труду начали делать два раза, если есть больничные. На вопрос, зачем заседать комиссии, если нет больничных, ответили, что можно рассматривать вопросы о проведывании больных, предупреждении возникновения новых страховых случаев и т.д., но как оформлять такие протоколы никто не смог ответить.
Может кто-то скажет больше)
Дякую,що відгукнулись!!В мене теж перевірка, а що придумати в тих протоколах не знала) Тепер щось натворю. Хоча якось смішно виходить. У мене уповноважений з соц.страху.))) Виходить він сам собі буде проводити засідання ,розглядати питання, вносити пропозиції і затверджувати))))))))
До чого ж у нас маразматичні закони.... Ну,невже не можна внести поправку,що такі засідання мають проводити ,коли є комісія. Тобто більше працівників на підприємстві ( де більша кількість лікарняних). У мене їх два на рік))) Ну...три...


ох да, а на дворе, тем временем, 21 век
Quote
sunset_sun
Дякую,що відгукнулись!!В мене теж перевірка, а що придумати в тих протоколах не знала) Тепер щось натворю. Хоча якось смішно виходить. У мене уповноважений з соц.страху.))) Виходить він сам собі буде проводити засідання ,розглядати питання, вносити пропозиції і затверджувати))))))))
До чого ж у нас маразматичні закони.... Ну,невже не можна внести поправку,що такі засідання мають проводити ,коли є комісія. Тобто більше працівників на підприємстві ( де більша кількість лікарняних). У мене їх два на рік))) Ну...три...

Ну, уповноважений не один подписывает протоколы - как минимум два человека: уповноважений от трудового коллектива и уповноважений от администрации.

Но я тоже считаю маразмом проведение заседаний без причины: есть конкретный повод - собрались/решили вопрос, нет - нечего и собираться, пустое бумагомарательство....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305