Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Як правильно оформити гол. бухгалтера?Підкажіть будь ласка!!

Відправлено користувачем Lydok29091990 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь ласка як правильно мені оформити гол. бухгалтера на ТОВ? Ситуація така: на даний момент у нас є директор на якого покладено обовязки ведення бух. обліку. зараз хочемо взяти і оформити бухгалтера.Такі питання: 1. якщо бухгалтер на підприємстві один, то він автоматично стає гол. бухгалтером? 2. Треба спочатку повідомити податкову про прийняття працівника, подавши табл. 5 додатку 4? 3. Як мені повідомити чи податкову чи реєстраційну службу про те, що в нас змінилося керівництво, а саме гол. бух.? наперед дякую!!!!!!
як саме повідомити податкову?ніколи не робила схожого. В які терміни потрібно повідомити податкову?


есть спец бланк уведомления налоговой [news.dtkt.ua]
Если у Вас есть Медок, то можно отправить по электронке.
Извещать надо где-то за 3 дня до начала работы

1. Не обязательно. Это вы решите вам гл.бух. нужен или просто бухгалтер
2. Никакой не додаток 4, уже принята форма Повідомлення про прийнятя працівника на роботу J3001001 Его подаете за 1 день до начала работы.
3. Если решите что вам именно главбух нужен, то тогда уже сообщаете.
let_natali , ДЯКУЮ!!! повідомлення я відправлю, а саме повідомлення про те, що у нас тепер і гол. бух. і директор є, хіба не треба нести до ДПІ. Памятаю років 3 назад ми носили до ДПІ "якусь" заяву про зміну одного гол. бух. на іншого. зараз таке є?
Гол. бух. почне працювати 01.09.15 р., табл. 5 подамо до 01.09.2015 р., а коли подавати 1 ОПП?
Quote
Lydok29091990
Гол. бух. почне працювати 01.09.15 р., табл. 5 подамо до 01.09.2015 р., а коли подавати 1 ОПП?
1-ОПП подаете в течении 10 дней, после начала работы гл буха [www.buhforum.com]

я зовсім запуталась: я зрозуміла, подам повідомлення про прийняття працівника на роботу за кілька днів до початку роботи. а хіба може один-єдиний бухгалтер не бути гол. бух. я знаю, що якщо він один, то значить він і гол.бух. а якже тоді бути з ел. цифровими підписами? хіба можна взяти бухгалтера на роботу і після цього на ПКО, ВКО, видаткових, звітності підписуватися лише директорові, а простий бухгалтер де тоді буде підписуватися?? хіба так можна зробити? тоді виходить керівник підписує і подає звіти з правом одного підпису, а на простого бухгалтера покладені обовязки лише ведення бух. обліку???(зараз у нас директор з обовязками ведення бух. обліку).шось я не розумію. допоможіть розібратися будь ласка. Недавно вийшла з декретної відпустки!!!Наперед дякую!!!
Да не таблицу 5!!! а Повідомлення J3001001 подайте 31.08.2015г. Ну почему он обязан быть главным если единственный ???? "тоді виходить керівник підписує і подає звіти з правом одного підпису, а на простого бухгалтера покладені обовязки лише ведення бух. обліку" ну а почему нет???? вы сами определитесь у вас будет сотрудник который будет сдавать отчетность и отвечать за это тогда гл.бух. или будет вести просто первичку??? тогда это просто бухгалтер.
да пусть будет гл бухгалтер.
Я на нескольких п/п всегда была единственным бухгалтером, и автоматически становилась главным. Ведь по сути этот бухгалтер и будет вести бух учет, сдавать отчеты и т.д.
если бух будет главным, тогда надо будет сделать еще один ключ для сдачи отчетности

повідомлення будет до 31.08.15, а в отчете ЕСВ в дод 5 отразите в отчете за сентябрь (до 20.10.15)

Тут пару лет назад поднялась волна по поводу письма Мин.финансов (если не ошибаюсь), насчет того, что главного бухгалтера без бухгалтерской службы быть не может. А если на предприятии нет бухг.службы, то бухгалтер не главный, а просто бухгалтер. Были волнения по поводу того, что надо менять штатное и бежать к нотариусу менять карточки с подписями. Но так все и затихло. Я сама на предприятии из 5-ти человек главный бухгалтер )))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039099999999997