Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Довідка про доходи для отримання субсидії

Відправлено користувачем elena500 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Хто видивав в травні-червні 2015 року довідку про доходи працівникам для отримання субсидії? Чула,що можна таку довідку отримати в податковій? Але хочу сама видати своїм працівникам такі довідки, скажіть,будь ласка, який бланк, так як заповнювати ? В податковій знайома говорить,що там одна графа заробітна плата нарахована, та інша графа ПДФО. Дякую.
Я выдавала на старых бланках, только добавила столбик - НсДФЛ.


Quote
elena500
и прошла такая справка?
А куда эта справка "прошла" ?
Для оформления субсидии никакие справки не прилагаются ! Только Декларация и Заява на субсидию. Из справки нужна только цифра = Начисленный доход за 2014 год - ПДФО за 2014 год.
Доброго дня. Підкажіть будь ласка яка форма довідки подається в податкову для отримання податкового кредиту на навчання?
А я видавала працівникам нарахований дохід- усі утримання (не лише ПДФО)? Так неправильно?
Ну взагалі то, в інтернеті можна знайти спеціальну довідку для обчислення субсидії, там тільки зазначається загальний нарахований дохід за 2014 рік. Я саме таку і видавала своїм працівникам, все чудово проходило. Просто зазначаєте в пошуку довідка для субсидії.
Мені не потріьна довідка для субсидій, я просто не хотіла створювати лишню тему.
Мені потрібно дати працівнику довідку для подачі в податкову, щоб він міг відшкодувати собі податковий кредит за навчання дитини. В і нтернеті щось не знахожу такої довідки, раніше була форма 3 але ж вона вже ніби не діє
Насколько знаю, утвержденной формы нет. Я делала справку, похожую на форму 3, вот такую:
ТОВ "ТТТТТ"
Код ЄДРПОУ ___________
тел. ___________
Дата: 09.01.2013

Довідка

Видана __________________
(прізвище, ім'я, по батькові)

Ідентифікаційний номер ___________________

в тому, що йому(ій) в 2012 році за період з 01 січня 2012 р. по 31 грудня 2012 р.
за 4 повних відпрацьованих місяців:

1. Нараховано сукупний дохід в сумі 11253,06 грн.

2. Оподаткований дохід за наслідками перерахунку 11253,06 грн.

3. Сума соціальних податкових пільг 6438,00 грн.

4. Сума внесків до фондів загальнообов'язкового державного
соціального страхування 405,11 грн.

5. Сума утриманого податку 662,47 грн.

6. Результат річного перерахунку 0 грн.

Примітка: Виправлення, підтирання не дозволяються.

Давненько, правда, но такая справка проходила.
Кстати, для субсидии сделала похожую, убрала ненужное, добавила удержанный ВС и в конце добавила "Дохід за вирахуванням ПДФО" и "Дохід за вирахуванням всіх податків". Пусть выбирают, какую сумму им надо в субсидию вписывать. Хотя вроде уже для субсидий и доход заполнять не нужно...
а разве сейчас в заявлении надо указывать годовой доход ?
кажись только если берешь три последние месяца, а не прошлый год.
На субсидию? Сейчас же правила изменились. В мае-июне указывали доход за 2014 год. Сейчас говорят, что доход вообще указывать не надо, только место получения, а сумму дохода они сами найдут.
Quote
Karmen
Мені не потріьна довідка для субсидій, я просто не хотіла створювати лишню тему.
Мені потрібно дати працівнику довідку для подачі в податкову, щоб він міг відшкодувати собі податковий кредит за навчання дитини. В і нтернеті щось не знахожу такої довідки, раніше була форма 3 але ж вона вже ніби не діє
Установленной формы довидки нет.
Я делала такую довидку из стандартной Довидки про доходы : добавила колонки с удержанными ПДФО, ЕСВ и ВЗ, а внизу дописала сумму ПСП за период.
Quote
nikon
Quote
Karmen
Мені не потріьна довідка для субсидій, я просто не хотіла створювати лишню тему.
Мені потрібно дати працівнику довідку для подачі в податкову, щоб він міг відшкодувати собі податковий кредит за навчання дитини. В і нтернеті щось не знахожу такої довідки, раніше була форма 3 але ж вона вже ніби не діє
Установленной формы довидки нет.
Я делала такую довидку из стандартной Довидки про доходы : добавила колонки с удержанными ПДФО, ЕСВ и ВЗ, а внизу дописала сумму ПСП за период.

Дякую!!!
Quote
Blick
Насколько знаю, утвержденной формы нет. Я делала справку, похожую на форму 3, вот такую:
ТОВ "ТТТТТ"
Код ЄДРПОУ ___________
тел. ___________
Дата: 09.01.2013

Довідка

Видана __________________
(прізвище, ім'я, по батькові)

Ідентифікаційний номер ___________________

в тому, що йому(ій) в 2012 році за період з 01 січня 2012 р. по 31 грудня 2012 р.
за 4 повних відпрацьованих місяців:

1. Нараховано сукупний дохід в сумі 11253,06 грн.

2. Оподаткований дохід за наслідками перерахунку 11253,06 грн.

3. Сума соціальних податкових пільг 6438,00 грн.

4. Сума внесків до фондів загальнообов'язкового державного
соціального страхування 405,11 грн.

5. Сума утриманого податку 662,47 грн.

6. Результат річного перерахунку 0 грн.

Примітка: Виправлення, підтирання не дозволяються.

Давненько, правда, но такая справка проходила.


Дякую!!!
А я сегодня стала счастливым обладателем полученной субсидии, которую подавала еще в мае.
Назначили АЖ 138,01грн., на все расписано, но есть еще обязат. платеж в межах норм споживання.
И там получается, что вода гораздо превышает куб м, кот мы потребляем за месяц.Как быть?
Вроде, если я пишу сумму субсидии, то должна обязательно платить фиксированную сумму, кот. мы за месяц по счетчику никак не потребляем.Как быть?
Quote
Blick
Кстати, для субсидии сделала похожую, убрала ненужное, добавила удержанный ВС и в конце добавила "Дохід за вирахуванням ПДФО" и "Дохід за вирахуванням всіх податків". Пусть выбирают, какую сумму им надо в субсидию вписывать. Хотя вроде уже для субсидий и доход заполнять не нужно...
Уже ж есть новый бланк.
И за последние пол года все равно берут справку.
[www.rivne1.tv]

а еще на Укрпочте помогают, справки по прежнему не подаются они нужны только для заполнение декларации так что какую форму выберете такая и будет
Коллеги! Министр соцполитики в своём выступлении говорил, что никакие справки о доходах не нужны, в декларацию никакие суммы дохода вносить не надо (соцслужба сама возьмёт их у ПФ и налоговой). На сайте министерства висят формы документов для субсидии, там даже некуда эти цифры вписывать, только ВИД дохода (пенсия, зарплата и пр.). В Днепре вообще сделали электронную форму подачи документов на субсидии (с авторизацией через банковскую карту)

[www.mlsp.gov.ua]
Quote
Anyutko
Quote
Blick
Кстати, для субсидии сделала похожую, убрала ненужное, добавила удержанный ВС и в конце добавила "Дохід за вирахуванням ПДФО" и "Дохід за вирахуванням всіх податків". Пусть выбирают, какую сумму им надо в субсидию вписывать. Хотя вроде уже для субсидий и доход заполнять не нужно...
Уже ж есть новый бланк.
И за последние пол года все равно берут справку.
В новых бланках, если берете данные за 2014 год, никаких сумм указывать не надо, все берется из налоговой по идентификационному коду. Справка подается только если хотите показать данные о доходах за последние 3 месяца(доход уменьшился за последнее время), этих данных в налоговой нет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034600000000007