Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

не сдали пустой баланс в статистику за 2014 чем грозит

Відправлено користувачем vitach 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Фин отчетность обязательна, сдал директор в налоговую, а до статистики не доехал, прислали письмо, чтоб явился, вопрос ... для чего
У нас починають лякати штрафом, а потім просять купити в них якийсь статистичний довідник.
Тоже самое, и довідник за 2013 год. А вообще что касается баланса, то сейчас же единое окно, и если был сдан в налоговую то по идее и статистику автоматически. Может это только в электронной отчетности?


Вот и я так решила и не проверила, сдал не сдал))
Всем привет!
А мы не подали отчет "послуги" за пару месяцев по определенным причинам.
Заставят купить справочник, скорее всего...
А вообще, кто-то знает, штрафы за это полагаются в статистике, это правомерно???
А 1-послуги з 2015 року квартальний звіт, а не місячний...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо. Теперь выходит, что 1 отчет за 1 кв не подан, подам не вовремя, все равно какой штраф полагается?
А ви будете електронкою подавать чи ніжками понесете?!?!?!
Якшо ніжками, то там і дізнаєтесь, а якшо електронкою - то
хіба система полаєцця шо невчасно...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Зрозуміло. Дякую. Понесу ніжками, мені зовсім поруч.
За неподачу баланса в статистику и налоговую штрафа нет
Точнее есть но его применить невозможно
Quote
Котег :-)
За неподачу баланса в статистику и налоговую штрафа нет

в налоговую нет штрафов, в статистику - есть, но только за ф.1,2, ещо по указу времен Кучмы (который никто не отменял), все остальные формы - в лес
По какому еще указу? Первый раз слышу. Делитесь?
лиги под рукой нет, поэтому ссылку дать не могу, но указ 96-97годов (запомнилось, потому что сам когда-то прокололся), в нем установлены формы статистических иследований и штрафы за их не подачу, больше про штрафы за не подачу стат.отчетов я не видел
Не, так не пойдетsmiling smiley найдите, пожалуйстаsmiling smiley
А чем грозит неподача баланса регистратору? Я думала это уже отменили давно, а недавно сидела в очереди брать вытяг и видела, как женщина металась по администрации и пыталась его куда-то сдать.
Quote
Цветик
А чем грозит неподача баланса регистратору? Я думала это уже отменили давно, а недавно сидела в очереди брать вытяг и видела, как женщина металась по администрации и пыталась его куда-то сдать.

прямой нормы по санкциям нет
Відповідно до Узагальнюючої податкової консультації з питань забезпечення єдиного підходу до застосування штрафних санкцій, затвердженої наказом ДПСУ від 22.11.2012 р. № 1046, податкові органи не можуть складати протоколи про адміністративні правопорушення за неподання або несвоєчасне подання фінансової звітності платниками податків.

Кароче, штрафовать может только статистика. А налоговая и госрегистратор - не.
Мне статистика ежегодно шлет письма про разные отчеты и там указано следующее:

Принагідно звертаємо увагу, що правові основи подання підприємствами фінансової звітності (включаючи її склад та терміни надання) визначаються не Держстатом, а встановлено Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Порядком подання фінансової звітності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. N 419 та іншими нормативно-правовими актами щодо ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності.
Конфіденційність статистичної інформації забезпечується статтею 21 Закону України "Про державну статистику".
Порушення порядку подання даних державних статистичних спостережень тягне за собою відповідальність, яка встановлена статтею 186³ Кодексу України про адміністративні правопорушення.
финансовая отчетность не есть звітно -статистичною

Неподання органам державної статистики даних для проведення державних статистичних спостережень або подання їх недостовірними, не в повному обсязі, не за формою, передбаченою звітно-статистичною документацією, чи із запізненням; незабезпечення належного стану первинного обліку; порушення порядку ведення Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України

Звітно-статистична документація включає в себе програми статистичних спостережень, форми звітності та інструкції щодо їх заповнення, анкети, переписні (опитувальні) листи, інші статистичні формуляри, необхідні для проведення статистичних спостережень, які затверджуються органами державної статистики, а також державні класифікатори техніко-економічної та соціальної інформації тощо.
Ну что ж, если кому интересно, я все таки отнесла в статистику отчет по услугам несвоевременно за 1 кв, объяснила ситуацию (менялся учредитель и буха не было), у меня его приняли и сказали быть впредь осторожными, потому что в случае несвоевременной подачи полагается штраф 170 грн, кажется, так spinning smiley sticking its tongue out
та нету штрафа, Миха правильно все написал. єто финотчетность. Да, она подается в статистику. Но штраф есть только за неподачу статотчетности.
Отчет по услугам - это статотчетность.
Сдала баланс за 2кв.,и сейчас обнаружила, что по ф.2 не в ту строку сумма расходов отнесена.Но на конечные результаты это не повлияло и баланс соотв. тоже. Подскажите, что делать?Идти нести верный баланс, или проигнорировать и уже за 3кв.подать верный?
Quote
Len_ok
Сдала баланс за 2кв.,и сейчас обнаружила, что по ф.2 не в ту строку сумма расходов отнесена.Но на конечные результаты это не повлияло и баланс соотв. тоже. Подскажите, что делать?Идти нести верный баланс, или проигнорировать и уже за 3кв.подать верный?

Ну это ведь не годовой был. За 3кв-л и за год подадите верный.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040600000000002