Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Витрати загальносистемника

Відправлено користувачем barvinok2 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! ФОП з 2 гр. перейшов на загальну систему. Основний вид діяльності оптова торгівля алкогольними напоями. (до цього був продаж води і пива, для води відкрили іншого пп). ФОП на ЗС взяв в оренду вантажівки у фіз.особи для перевезення товару, прийняв на роботу водіїв єкспедиторів. Оренду транспорту не сплачували, лише податки. з\п виплачували. В зв"язку з тим, що машини вивозили і пиво і воду (якої було набагато більше) паливо по ФОП на ЗС не проводили. Тепер питання , якщо нема списання палива чи правомірно ставити у витрати з\п водіїв, податки по цій з\п, а також податки по оренді транспорту? Допоможіть , бо вперше стикаюсь з ФОП на заг.системі.
Я думаю, що цілком правомірно, ви просто зменшите собі витрати,не списавши паливо ...
Дякую! Теж так думаю, але мучили сумніви. ще цікавить таке питання: наші податківці по прибутку ЮО загальників вимагають коеф=1. чи є щось подібне у фОПів? Можливо хтось стикався..


Quote
barvinok2
Дякую! Теж так думаю, але мучили сумніви. ще цікавить таке питання: наші податківці по прибутку ЮО загальників вимагають коеф=1. чи є щось подібне у фОПів? Можливо хтось стикався..
Ну, не совсем коэффициент.....Но проверяющие нам говорили примерно так : В збитковість ФОПів ніколи не повіримо, тим більше в збитковість ФОПів на ЗС....він (ФОП) має отримувати щомісяця хоча би чистого доходу в розмірі не менше мінзарплати, якщо це не так - він неправильно торгує/будує/обслуговує/.../.../неправильно веде облік !!!!От ми зараз перевіримо - і ви самі побачите, який цей ваш ФОП прибутковий!>grinning smiley<
Quote
nikon
Quote
barvinok2
Дякую! Теж так думаю, але мучили сумніви. ще цікавить таке питання: наші податківці по прибутку ЮО загальників вимагають коеф=1. чи є щось подібне у фОПів? Можливо хтось стикався..
Ну, не совсем коэффициент.....Но проверяющие нам говорили примерно так : В збитковість ФОПів ніколи не повіримо, тим більше в збитковість ФОПів на ЗС....він (ФОП) має отримувати щомісяця хоча би чистого доходу в розмірі не менше мінзарплати, якщо це не так - він неправильно торгує/будує/обслуговує/.../.../неправильно веде облік !!!!От ми зараз перевіримо - і ви самі побачите, який цей ваш ФОП прибутковий!>grinning smiley<
ну показывать чистый доход менее минимальной и смысла нет (ЕСВ от мин), но в нашей налоговой при большом валовом требуют чистый не менее 10%
Ну пачіму ж - ЄСВ то вне менше мінімалки всіравно, а ПДФО
можна ж і уменшить...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033800000000006