Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Повернення товару кінцевого споживвча та податкова накладна

Відправлено користувачем Chiko-cherepashko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги, допоможіть хто зіштовхувався з такою ситуацією чи знає з неї вихід)
ТОВ (платник ПДВ) веде підприємницьку дія-ть у сфері ресторанного бізнесу. В кінці жовтня був пробитий чек на кінцевого споживача, через тиждень звернувся представник п-ва "N" з чеком на суму близько 1800 грн (який тиждень назад пробили наші офіціанти на кінцевого споживача, оскільки пі-во "N" не надало жодних док-тів та прохань надати ПН) з проханням надати йому податкову накладну. Я відмовила п-ву "N" у наданні ПН, оскільки, вже почався новий місяць, жовтень вже закритий, повернення по касовому апарату, на основі якого я могла зробити ПН, зроблено не було. Чи правильно я зробила?
Так по концовке что хотел этот представитель с Вашим чеком : получить ПН или вернуть товар ???
1. Если получить ПН - то почему нет? Всем бухгалтерам известно, что месяц жовтень закроется 15 листопада, когда подойдут все 100% зарегиных податковых накладных. Что Вам мешало выдать им ПН ?
2. Если вернуть товар - опять непонятно, "ресторанный бизнес" - это продукты питания, а продукты належної якості возврату не подлежат.
3. Не пытались полюбовно разрулить ситуацию? Предложить людям что-либо взамен? Чтобы все были довольны?
P.S. Если неконкретно задан вопрос - будут неконкретные ответы.
1. Если получить ПН - то почему нет? Всем бухгалтерам известно, что месяц жовтень закроется 15 листопада, когда подойдут все 100% зарегиных податковых накладных. Что Вам мешало выдать им ПН ?

Я не розумію на основі чого я їм мала видати податкову накладну, в мене ж товар закритий на кінцевого споживача, а не на це п-во.

P.S. Дякую, що відгукнулися


Ну а как на заправках НН выдают по требованию? Выписывайте НН на предприятие, на эту же сумму уменьшите НН на конечного потребителя за этот день. Зачем возврат по РРО?
Quote
Blick
Ну а как на заправках НН выдают по требованию? Выписывайте НН на предприятие, на эту же сумму уменьшите НН на конечного потребителя за этот день. Зачем возврат по РРО?
Вот теперь я поняла , при чём здесь возврат......>grinning smiley<
Справа в тому, що податкову накладну я робила на основі z-звіту на кінцевого споживача, я не знаю як роблять на заправках, просто хочу розуміти, якщо я зменшу суму зводної ПН за день (яка зроблена на підставі z-звіту), то чи не матиме до мене Податкова питань, адже на це п-во ніде не виникала перша подія.. Ніхто ж не винен, що вони вчасно не сказали, що їм потрібна ПН. Можливо я не коректно пояснюю хід свої думок..
Думаю, у фискалов вопросов не будет, ведь сумма НН за день будет равна сумме продаж. Тут вопрос, как в учете это отразить... Думаю, можно вручную откорректировать проводки на конечного потребителя и сделать акт этому предприятию на сумму чека.
А в іншому випадку, якщо я їм не надам податкому накладну, і вони поскаржаться на нас, то в мене так само не має бути проблем, адже сума НН відповідає звіту по РРО, правильно?.. Просто п-во не дуже порядно вело зі мною бесіду, ніби це я винна, що їх працівник завтикав.. Тому бажання їм допомагати я не відчуваю..
Я так понимаю, у него на руках чек РРО ? Этот чек неперсонифицированный, т.е. безымянный.
А если бы этот чел при покупке сказал, что он с предприятия типа Ромашка, чек РРО выглядел бы по-другому?
Дякую, я нарешті зрозуміла в чому річ))) Дякую
каким тоном покупатель просил/требовал чек, в общем-то, не должно влиять на результат. Продавец по требованию обязан выписать НН.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
nikon
Я так понимаю, у него на руках чек РРО ? Этот чек неперсонифицированный, т.е. безымянный.
А если бы этот чел при покупке сказал, что он с предприятия типа Ромашка, чек РРО выглядел бы по-другому?
ыыы)) зачот!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029200000000001