Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Если отказали в регистрации плательщиком НДС

Відправлено користувачем Klubnika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите,пожалуйста, если ГНИ отказала в регистрации плательщиком НДС(нам оно и не очень надо), мы просто превысили 1 млн, то что делать дальше? В следующем месяце опять подавать заяву? А как быть с обязательствами ? Я так понимаю,согласно пункта 183.10, если заявление было подано во-время, то ответственности никакой не должно быть- начислений НДС при проверке со штрафами? На горячей линии ГНИ отвечают как всегда "вопрос не решен" ...
А есць какась бумаженція, шо вони вам відмовили?!?!?!
Я би потрєбувала - а то докажи потом...eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


на каком основании отказ?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Предприятие из зоны АТО) Конечно мы зарегестрируем предприятие НДСником и все их отказы не законны согласно НКУ, если надо и в суд подадим.Меня вот больше беспокоит основной вопрос, что с обязательствами нашими после крайнего срока, должны ли мы их платить или нет, если отказали в регистрации.Знаю раньше налоговики специально практиковали такое, отказывали в НДС, что бы потом начислять обязательства без НК, а вот как сейчас?
Quote
Klubnika
....Знаю раньше налоговики специально практиковали такое, отказывали в НДС, что бы потом начислять обязательства без НК, а вот как сейчас?
Думаю що так само і зараз.
Відмовляти просто так - в них немає підстав. Відмовити можуть лише коли платник щось зробив не вірно. І про це мають написати в листі-відмові. А раз відмовлено через те що платник зробив щось не так - то відповідальність має нести платник. А зареєструватись - це Ваш обов'язок (згідно ПКУ). а не бажання.
Я думаю, якщо у відмові буде написано що Ви щось не так зробили/заповнили, то Вам донарахують ПЗ без права на ПК. Раніше так було точно.
Зараз хіба що може бути якесь виключення через те що Ви з зони АТО - типу форс-мажор. Тобто якщо у відмові буде писати - що через те що Ви в зоні АТО - то таких норм в Кодексі немає - тому у Вас є всі підстави оскаржати і такі дії і можливі донарахування і думаю що успішно...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027600000000005