Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Клас ризику

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Клас ризику
Підкажіть, будь ласка,
представництво нерезидента змінило назву вулиці, в статистиці при цьому змінили головний вид діяльності.
Змінився клас ризику по нещасним випадкам. Був 1 клас, став 2 клас. Зміни відбулись в листопаді 2015.
Тобто змінилась % ставка нарахування на ФОТ, була 36,76%, по 2 класу - 37,77%.
Фонд по нещасним випадкам говорить, що нам потрібно буде здати звіт Відомості розподілу за 2015р., вказати там новий діяльності і по результатам року вони зроблять зміни і тільки з січня 2016р. треба буде платити ставку 37,77%. І ніяких уточнень по ЄСВ за листопад-грудень подавати не треба буде і доплачувати теж не потрібно буде.
А я от думаю чи не буде у нас проблем і штрафів з податковою?
Re: Клас ризику
Не знаю по поводу штрафов,но с 2016г. планируется ЕСВ 20% для всех.
Re: Клас ризику
Ну, всё правильно несчастный фонд Вам сказал. Вот такая у нас система: раз в год подаём Видомисть розподилу, и на основании её фонд корректирует класс риска. Фонд должен сделать у Вас проверку (после подачи Видомости), лично у меня эта проверка была чисто условной smiling smiley, типа сверка, но после этого Вы подписываете с Фондом Акт, и этот Акт - самое важное, т.к. именно с даты подписания Акта (месяц подписания) меняется класс риска. Я этого Акта ждала до ноября ( !!!!! ), потом корректировала в отчёте, но у меня был процент на уменьшение. У Вас - % на увеличение, значит, Фонд побыстрее отреагирует, возможно, действительно в январе - феврале. Пару лет назад Фонд выдавал и новое Посвідчення с новым % и новым классом риска, как сейчас - не знаю.


Re: Клас ризику
Дуже дякую!!!!smileys with beer
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309