Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Налоговая неплательщику НДС в реестре

Відправлено користувачем sashurka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Шустрик, может Вы и правы, может и нужно на всю номенклатуру НН выписывать, но столкнувшись с розницей, когда за день продается 200-300 единиц номенклатуры, поняла, что это практически невозможно, да и не особо нужно. Кому нужны эти простыни из 200 позиций, оба экземпляра которых остаются у продавца? Я выписывала на товары в ассортименте. Даже не помню, какую единицу измерения писала, не особо и парилась по этому поводу. Это ж НО, их не снимут.
А подскажите пожалуйста, что вы пишете в нуменклатуре ? Товары в ассортименте или Продаж кинцевому споживачу?
Писала товары в ассортименте, но не уверена, что это правильно. Наверное все же продаж кинцевому споживачу будет лучше, при этом и единица измерения грн выглядит логичнее.


Quote
sashurka
Ответ уже нашла.. В реестре за февраль ставим 0, а вот в реестре за март уже будем ставить 400000

sashurka, подскажите, где конкретно это вы прочитали? Я так понимаю, следуя логике, мы должны проставлять 400000, т.к. в действующем реестре написано
"У разі якщо платник податку виписує податкову накладну, де у рядках „Індивідуальний податковий номер покупця” та „Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)” проставляється нуль, то при заповненні графи 6 також проставляється нуль"

Т.к. нули сейчас не проставляются, то и в реестре, как и в налоговой накладной, должны ставить 400000?

Или это уже где то прописано законодательно?
А где Вы нашли, что в реестре 40000......?
Т.к. нули сейчас не проставляются, то и в реестре, как и в налоговой накладной, должны ставить 400000?
В февральских НН еще проставляется 0. В мартовских - 400000000000. Логически так же и в реестрах. Нигде не находила, исключительно ИМХО.
Я ж уже викладала вище...

Quote
Шустрик
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства доходів і зборів України
25.11.2013 р. № 708

Зареєстровано в Мінюсті України
16.12.2013 р. за № 2118/24650

ПОРЯДОК
ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних

ІІІ. Порядок заповнення розділу І Реєстру

...У разі якщо платник податку виписує податкову накладну, де у рядках
„Індивідуальний податковий номер покупця” та „Номер свідоцтва про
реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)” проставляється
нуль, то при заповненні графи 6 також проставляється нуль[[/size]/b]...

IV. Порядок заповнення розділу ІІ Реєстру

...У разі якщо товари/послуги, придбані у нерезидента, не призначаються
для використання у господарській діяльності або придбані з метою їх
використання для постачання послуг за межами митної території України
або послуг, місце постачання яких визначається відповідно до пункту 186.3
статті 186 розділу V Кодексу, у графі 7 відображається умовний ІПН „200000000000”.
Якщо товари/послуги придбані у нерезидента, у графі 7 відображається
умовний ІПН „300000000000”.
У разі якщо товари/послуги придбані в особи, яка не зареєстрована як платник
податку, у графі 7 відображається умовний ІПН „400000000000”...

Почитайте уважненько - я виділила потрібне в порядку ведення РЕЄСТРУ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вибачте... зараз зроблю правильно - шось не те понажимала...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства доходів і зборів України
25.11.2013 р. № 708

Зареєстровано в Мінюсті України
16.12.2013 р. за № 2118/24650

ПОРЯДОК
ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних

ІІІ. Порядок заповнення розділу І Реєстру

...У разі якщо платник податку виписує податкову накладну, де у рядках
„Індивідуальний податковий номер покупця” та „Номер свідоцтва про
реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)” проставляється
нуль, то при заповненні графи 6 також проставляється нуль...

IV. Порядок заповнення розділу ІІ Реєстру

...У разі якщо товари/послуги, придбані у нерезидента, не призначаються
для використання у господарській діяльності або придбані з метою їх
використання для постачання послуг за межами митної території України
або послуг, місце постачання яких визначається відповідно до пункту 186.3
статті 186 розділу V Кодексу, у графі 7 відображається умовний ІПН „200000000000”.
Якщо товари/послуги придбані у нерезидента, у графі 7 відображається
умовний ІПН „300000000000”.
У разі якщо товари/послуги придбані в особи, яка не зареєстрована як платник
податку, у графі 7 відображається умовний ІПН „400000000000”...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
якщо платник податку виписує податкову накладну, де у рядках
„Індивідуальний податковий номер покупця”
та „Номер свідоцтва про
реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)” проставляється
нуль
, то при заповненні графи 6 також проставляється нуль...

если нуль-то нуль
если 40000... - то 4000...
Здраствуйте коллеги! У меня вопрос ещё интереснее. Перечитала вдоль и поперёк все порядки и для налоговой накладной и для реестра нигде не вижу требования вместо названия писать "поставка неплатнику податку", а в консультации мне отвечают, что и в налоговой и в реестре никаких названий фирмы не пишем при поставке неплательщику, а только вот такая формулировка "Поставка неплатнику податку". Я уже и старые порядки все перешерстила откуда это пошло - нигде не нахожу. Подскажите, люди добрые, кто что там пишет?
Юль по логіці то так... Але я вже писала вище, шо 1-Ска мені
сама заповнює в податкових неплатникам 400000000000, хоча
в карточці у мене там пусто... А от в реєстрі ставить нуль(пробувала)...
Я думаю - не также ж просто прога так робить, програмістам
же ж хтось постановку, спираючись на якісь доки, робив...
То хто тоді правий?!?!?!? Хіба може до березневого ПДВ ще будуть
якісь оновлення...
Задовбали вже їхні покращення...Вони позмивались собі у Європу,
а ти тут розгрібай їхній перегній...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Танюш, та они даже в ЕБЗ такое пишут - про 0. Так что программисты не виноваты smiling smiley но ЕБЗ это ж даже не письмо...С чего они это взяли - ждем таки да разъяснений.

Там, кстати, и про Неплатника податку

101.21
Коротка та повна відповіді ідентичні
Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі – Реєстр) затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 708, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.12.2013 за № 2118/24650.
При занесенні до розділу І «Видані податкові накладні» Реєстру податкових накладних, що виписані при постачанні товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований платником ПДВ: у графі 1 записується порядковий номер податкової накладної;
до граф 2, 3 переносять відповідні реквізити податкової накладної;
у графі 4 «вид документа» проставляється позначення «ПНП02» (постачання неплатнику податку);
у графі 5 «найменування (прізвище, ім’я, по батькові - для фізичної особи – підприємця) покупця» записується «Поставка неплатнику податку» або «Натуральна виплата в рахунок оплати праці фізичним особам» тощо;
у графі 6 «Індивідуальний податковий номер платника податку – покупця» проставляється нуль «O»;
у графах 7 - 13 відображаються вартісні показники щодо поставки товарів/послуг.
МЕдок у меня ругается- ставлю 40000000000- даже не отправлякт отчет,ставлю 400000- приходит с ошибкой- не був платником ПДВ, это в обязательствах. Вопрос, если бы оказали услуги ООО, не плат.НДС, то его что-ли в инши писать,не выделять отдельно с кодом 400000?
Quote
RAT
Танюш, та они даже в ЕБЗ такое пишут - про 0. Так что программисты не виноваты smiling smiley но ЕБЗ это ж даже не письмо...С чего они это взяли - ждем таки да разъяснений.

Там, кстати, и про Неплатника податку

101.21
Коротка та повна відповіді ідентичні
Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі – Реєстр) затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 708, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.12.2013 за № 2118/24650.
При занесенні до розділу І «Видані податкові накладні» Реєстру податкових накладних, що виписані при постачанні товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований платником ПДВ: у графі 1 записується порядковий номер податкової накладної;
до граф 2, 3 переносять відповідні реквізити податкової накладної;
у графі 4 «вид документа» проставляється позначення «ПНП02» (постачання неплатнику податку);
у графі 5 «найменування (прізвище, ім’я, по батькові - для фізичної особи – підприємця) покупця» записується «Поставка неплатнику податку» або «Натуральна виплата в рахунок оплати праці фізичним особам» тощо;
у графі 6 «Індивідуальний податковий номер платника податку – покупця» проставляється нуль «O»;
у графах 7 - 13 відображаються вартісні показники щодо поставки товарів/послуг.
не дает с "0" отправить
Чего не даст? В феврале правда ещё со старыми налоговыми накладными отправила только что через Медок элементарно
В смысле за февраль, извините
Quote
Irina802
Чего не даст? В феврале правда ещё со старыми налоговыми накладными отправила только что через Медок элементарно
поставила ИПН 400000 в реестре- рунается, а в прил.5 прошло, нет сил уже
В консультации мне тоже ответили, что в налоговых пишем 4000000000, а в реестре "0", но сдавать будем в апреле, может что-то поменяют ещё.А Медок, кстати, даже если ошибку делаешь особо не ругается, только при сдаче "зауваження" приходят. У меня в прошлом году была лажа такая с номером - приспокойно проверил, сказал нет ошибок, а в квитанции№1, тут же зауваження пришли
Так зачем Вы сейчас мучаетесь, ещё же не время мартовские налоговые в отчётности отражать? Или Вы в виде эксперимента?
Quote
Irina802
В консультации мне тоже ответили, что в налоговых пишем 4000000000, а в реестре "0", но сдавать будем в апреле, может что-то поменяют ещё.А Медок, кстати, даже если ошибку делаешь особо не ругается, только при сдаче "зауваження" приходят. У меня в прошлом году была лажа такая с номером - приспокойно проверил, сказал нет ошибок, а в квитанции№1, тут же зауваження пришли
так зауваження и пишет,а в квит.2 -пакет прийнято, что ж ставить? сколько нулей?
В декларации за февраль Вы в любом случае "о" ставите, налоговые с новым номером только же с марта начинаются!
Quote
Irina802
В декларации за февраль Вы в любом случае "о" ставите, налоговые с новым номером только же с марта начинаются!
и в обязательствах и в кредите по неплат НДС ставить ИПН "0" ?
За лютий 0 скрізь...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
почему везде.?
в НО = 0, а в НК (покупка у неплательщика)=400000000000
Я в ПК неплатників не показую, тому й написала скрізь...eye rolling smiley
А так ви праві Svetulya...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Я в ПК неплатників не показую, тому й написала скрізь...eye rolling smiley
А так ви праві Svetulya...

І ще мала на увазі і в ПН, і в реєстрі...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Irina802, я видела такую консультацию только при поставке для физ лиц в счет зарплаты.. вроде или у вас личная консультация?
Отправляю третий раз реестр за февраль!!! Покупка у неплательщика.! Первый раз поставила 4000000000, было зауваження", второй раз поставила "0"- тоже самое.
Виявлені помилки
ІПН "0"- не був платником податку в лютому 2014! Что ставить???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053999999999998