Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Останній день реєстрації ПН.Гроші не зараховуються на ел.рах.

Відправлено користувачем sunset_sun 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрий вечір!
Підкажіть,будь ласка,що робити. Кинули сьогодні кошти на поповнення рахунку ПДВ.щоб зареєструвати пн. Досі ліміт не збільшено.
На рахунку є більша частина необхудної суми.

Чи можна якось уникнути штрафів за нереєстрацію пн.?

Чи може бути виходом таке: зареєструвати пн потрібним числом тільки на меншу суму( яка є на рахунку),а як буде збільшено ліміт подати РК до цієї ПН зі змінами на потрібну суму?

Дуже дякую всім ,хто відгукнеться!
Сейчас деньги идут очень долго. Где-то больше полдня. Я пополняла в 14.45, час назад ещё не было. Вот сейчас сделаю запыт - и отпишусь.
Quote
nikon
Сейчас деньги идут очень долго. Где-то больше полдня. Я пополняла в 14.45, час назад ещё не было. Вот сейчас сделаю запыт - и отпишусь.

В мене гроші зняли в 13-40


Мы перечислили еще в 10-00 и денег тоже до сих пор на НДС-счете нет.
М-да....
У меня, правда, сегодня не последний день регистрации....
Но...имею другую заморочку: вся отчётность, которую сегодня послала - вся висит... уже дважды ( !!!!!!!) пришли повидомлення и кв. 1.....Львовский сервер лежит....Здравствуй, ...опа !angry smiley
У нас в Днепре по отчетности тоже все висит-квитанции 2 тоже пока нет. Наверное это все таки Киев "замело".smoking smiley
у мене теж саме. дека висить ,а там й мінусове пдв...
налоговые регистрируют, если лимита хватает
цікаво ,чи збільшать ліміт чи вже не варто чекати
Несколько дней назад читала в теме об администрировании, что деньги 5 дней шли.
Quote
Blick
Несколько дней назад читала в теме об администрировании, что деньги 5 дней шли.

круто.
і найголовніші ніде немає ніякої інформації про проблеми з зарахуванням коштів і повідомлень про це платників податків.
У меня хоть и лимита хватает,не горит ,но деньги сегодня отправленные тоже не зашли .
Дівчата,хто має можливість подзвонити зі стаціонару на гарячу лінію ?запитатись ,що відбувається з грошима,які кинуті на поповнення пдв-рахунку....Досі не видно коштів.
Вчера утром отправила деньги и декларацию - денег нет, лимит не увеличено, по деке квитанций нет! НН регистрируют, но толку - лимит же не увеличен, т.к. деньги не зачислены!
Сообщаю по деке квитанция 2 только что пришла, ждем теперь денег на НДС-счете
по декларації по 1 фірмі прийшла друга кв. ,а по двух інших фірмах (звіт відправлено ще 18) і немає.
да, квитанция и мне пришла, деньги пока нет.
дозвонилась в Казначейство - сказали у них проблем нет, какие-то проблемы у фискалов с их программой для отбражения наших денег на НДС-счетах и расчета лимита, на горячую линию к фискалам пока не могу дозвониться
А Вы это читали:[club.dtkt.com.ua]?
Там советуют звонить на горячую линию.
sunset_sun, на 0800 501007 звонки бесплатные и с мобильного.
Blick, я на этот номер уже второй день не могу дозвониться...все работники заняты и ни с кем не соединяют confused smiley
Quote
Blick
А Вы это читали:[club.dtkt.com.ua]?
Там советуют звонить на горячую линию.
sunset_sun, на 0800 501007 звонки бесплатные и с мобильного.

Дякую! Ні,не бачила цього.
там музычка и все заняты, не до нас им там "перезвонить пизнише"angry smiley
Blick, на этот номер в лучшем случае в "нормальные" дни после 18-00 можно дозвониться, я тоже уже второй день звоню и не могу дозвониться
И кстати до вчерашнего дня деньги зачислялись в течении 3 часов - перечисляли 13 января
Печерская налоговая. Деньги на НДС-счет перечислены 19.01. До сих пор по программе их не видно. Дозвонились инспектору: "У нас сбой. Перечисление мы видим, но в программе сумма не отражается". - "Что делать?" - "Ну, подождите до вечера, может решится"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036599999999998