Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

помилка в ЗВІТНОСТІ

Відправлено користувачем sofi-lukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всім доброго вечора.Підскажіть як бути..... в 1с нажала перепровести документи...і мені помінялись дані...несуттево але ф1 за 2014р. різниться в 0,9 а це потягло не досплату податку на прибуток 137 грн. підскажіть ато серце ненамісці...
Quote
sofi-lukrnet
Всім доброго вечора.Підскажіть як бути..... в 1с нажала перепровести документи...і мені помінялись дані...несуттево але ф1 за 2014р. різниться в 0,9 а це потягло не досплату податку на прибуток 137 грн. підскажіть ато серце ненамісці...

а резервну копію давно робили?
вона в мене є на іншому ком.


як виправити помилку....хто стикався напишіть ато зараз як подзвоню в податкову......ше гірше зроблю..
При чем здесь налоговая, если у Вас ошибка в программе? Возможно раньше что-то было проведено не правильно, а возможно сейчас что-то неправильно перепровелось. Нужно разбираться. А лучше восстановите копию с другого компа и все будет сходиться.
а якщо я справді допустила помилку....я вже декілька раз перевіряла.і показник змінився...в видатках...тому і помінялись дані в декларації на прибуток і як бути.
Успокойтесь, восстановите прежний учет из резервной копии. Если Вы даже не поймете, откуда взялось расхождение, то налоговой и подавно будет это трудно сделать. Да и не величина это для них - 137 грн. Так что возвращайтесь к прежним цифрам, чтобы все было красиво сходилось.
А вообще мне мой программист не советует делать такое "глобальное" сквозное перепроведение - почти всегда это чревато какими-то нестыковками. Я как-то по глупости сделала, когда "осваивала" новое для себя предприятие, так учет НДС пришлось перелопатить и сверить с деками лет за 6.
а я всегда провожу только тот квартал,что закрываю...то что уже сделано раньше не трогаю перепроведением....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030399999999997