Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

за 2015 рік новий звіт з'явився ? eye popping smiley

Відправлено користувачем vlasta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Інформація про зайнятість та працевлаштування громадян: рекомендації щодо заповнення
14/01/2016
Мінсоцполітики на прикладі роз'яснило порядок заповнення Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, за 2015 рік

Мінсоцполітики у листі від 05.11.2015 р. №430/021/106-15 нагадують, що не пізніше 1 лютого після звітного року роботодавці повинні подати територіальному органу Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Тобто останнім днем подання такої інформації за 2015 рік є п’ятниця , 29 січня.
Роботодавцям рекомендується заповнювати Інформацію таким чином (на прикладі звітування за 2015 рік):
• у рядку 01 Інформації зазначається середньооблікова чисельність штатних працівників за календарний рік, що передує звітному (2014 рік);
• у рядку 02 Інформації зазначається середньооблікова чисельність працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню відповідно до статті 14 Закону та працювали на умовах повної зайнятості у звітному році (2015 рік);
• у рядку 03 Інформації зазначається розрахункова чисельність працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік (2014 рік);
• у рядку 04 Інформації вказується чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти (2016 рік).
Оскільки в наступному звітному році (2016 рік) 2015 рік буде базовим для встановлення квоти, то чисельність працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік, розраховується від середньооблікової чисельності штатних працівників цього ж календарного року (2015 рік). Отже, у рядку 04 Інформації вказується чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти, зокрема, різниця між отриманим показником та рядком 02 Інформації.
Якщо за результатом розрахунку у роботодавця працює необхідна середньооблікова чисельність працівників, на яких поширюються додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у рядку 04 ставиться "0". Доповнювати Інформацію будь-якими пояснювальними записками Порядком не передбачено.
Округлення результатів обчислень здійснюється за таким правилом: округлюються цифри поступово справа наліво - якщо остання значуща цифра менше або дорівнює "4", вона відкидається; якщо більше або дорівнює "5", найближча ліворуч від неї цифра збільшується на одиницю.
Автор:
«Дебет-Кредит»

ну і кому воно треба ? і куди його подавати ? і куди ті гарантії потім сунути ???


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Это, наверное, если Вы в отчёте ЕСВ заполняете эту строчку, то по ней они хотят расшифровку. Я так думаю.
ага . Я теж так думаю . В мене є пару працівників предпенсійного віку і які попадають в цю групу . То даних по ЄСВ вже мало і треба окремий звіт angry smiley
блін ! блін ! блін !!!
якби не Дт-Кт я про таке і не знала б confused smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley


Так этот отчет еще в прошлом году подавали.И все должны,кроме инвалидов,еще и 5% от штатников трудоустраивать льготные категории.Никакая это не новость.
это не новый отчет
просто за год о нем забыли
а за январь отчет есть ? видел кто то ?
Миша и шо, все должны его сдавать ?
якщо чесно - перший раз про таке чую confused smiley
чи може дійсно забула ...
а якщо в штаті менше 10 чол але є "особливі" подавати не треба ?


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Михайлику , ДЯКУЮ ! smiling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
ось знайшла :
ЗУ Про зайнятість населення . ст. 14 ...2. Для працевлаштування зазначених у частині першій цієї статті громадян (крім інвалідів, які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", норматив працевлаштування на роботу яких встановлюється згідно із Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні") підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

тобто , у кого 20 і менше чоловік - квоти не має і звіт не подається .
Воно мені не треба , тому і забула eye rolling smiley Ура ! hot smiley

Міш , спасибі !

з.і. Надіюсь , що все правильно зрозуміла smoking smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Підкажіть будь ласка:

в рядку 2 - можу я вказати кількість 2 (якщо працює 2 інваліди на підприємстві)?
І що, в такому випадку, вказати у рядку 3? - ту ж кількість інвалідів чи ще і тих, хто є в переліку:
- один із батьків або особа, яка їх замінює і:
– має на утриманні дітей (дитину) віком до шести років;
– виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда;
– утримує без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда I групи (незалежно від причини інвалідності);
діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування і т.д.

Якщо я правильно розумію, то протягом 2015 року повинні були відраховуватись певні суми ЄСВ на таких співробітників. Але якщо відрахувань не було, то їх і не треба вказувати?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035000000000007