Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Терміново, виплата на поховання, трохи плаваю, потрібна допомога

Відправлено користувачем lusiya888 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прочитала багато матеріалу, але боюся, можу помилятися:
Треба виплатити родичу колишнього співробітника допомогу в розмірі 7000 грн.

Допомога видається роботодавцем родичу померлого працівника. Підставою для отримання такої допомоги є заява отримувача про її видачу, копія свідоцтва про смерть і наказ працедавця. Порядок оподаткування такої допомоги буде таким:

а) якщо допомога виплачується за останнім місцем роботи померлого (у т. ч. перед виходом на пенсію) та її сума не перевищує подвійного розміру суми, визначеної в пп. 169.4.1 ПК, тобто: нецільова матеріальна допомога з розрахунку на рік (1,4 х ПМ на 01.01.2016)
3860,00 грн (1930 грн. х 2), то виплата не обкладається ПДФО. У формі №1ДФ така допомога відображається під кодом 146;


якщо сума допомоги перевищує граничний розмір неоподатковуваної допомоги, то сума перевищення прирівнюється до додаткового блага, підлягає обкладенню ПДФО на загальних підставах і відображається у формі №1ДФ під кодом 126.

Тобто, обкладаємо ПДФО тільки: 7000-3860,00 грн.= 3140,00 грн. * на натуральний коефіціент 1,219512 = 3829,27
ПДФО складає 689,27 грн.???

Мене ще бентежить такий момент, що співробітник колишній, пішов на пенсію 2 місяці тому. То можу чи я виключати подвійну нецільову матеріальну допомогу???
Можливо треба застосовувати коефіцієн до всієї суми? Тобто 7000 * 1,219512? І тоді сума для розрахунку така 8536,58??

Будь ласка підскажіть, тут же є специ по зарплатні
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000259