Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Купівля компютера

Відправлено користувачем sofi-lukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Підскажіть
1.купівля комп. це осн.засіб?
2.купівля "віндовс" це нематеріальний актив? Допоможіть бо хочу вводити в експлуатацію...
До 6000,00грн- МНМА. (в т.ч. Windows, он же на диске, т.е.МНМА)
>6000,00 грн-ОС.
Можно вместе общей суммой, можно по отдельности. Приценяйтесь))
підскажіть який термін експлуатації у
1.компютера
2.програмне забезпечення


Відгукніться хто знає??????????
посмотрите ст. 138.3.3. ПКУ
компютер-зрозуміло 4 група -5р. а от програмне забезпечення Нематеріальний актив?
Ви купували комп'ютер і програмне забезпечення в різних постачальників? Тоді так, можна ставити окремо - ОЗ і НМА. Але я писала наказ, що комп і ПЗ використовується тільки разом, є одне ціле (окремо їх використовувати неможливо) і ставила на ОЗ (рах.106) термін амортизації 24 міс.
а я ОЗ поставила на 1521 з терміном 60 міс.це не вірно? в ст. 138.3.3. ПКУ пише що компютер це 4 група і термін 5р. а ПЗ це НА з терміном 2 роки і на 127 рах.Так????
Дт104 Кт1521 терміном 24 міс > 6000грн для електронно-обчислювальних машин! термін 5 років для ін. машин та обладння! Прикладні компьютерні програми на дисках <6000грн - МНМА. Дт 112 Кт 1531
Але ж ваш Windows-операційна программа я б поставила разом з компьютером до Дт104!
зрозуміла.дякую.
Re: Купівля компютера
ОЕМ Windows - часть компа. Полная версия - это отдельный актив.
тобто це всетаки нематеріальний актив?І на який рах його оприбутковувати
Автору- Ви розумієте суть в тому , що є різні версії програмного забезпечення віндоуз, одні продаються окремо, і можуть ставитись до кізних комп"ютерів, а інші продаються як невід"ємна частина машини( ОЕМ версія вінди - разом з системним блоком) , а боксована версія - це окремий актив.
ні ми купували окремо...
а ще підскажіть як бути з антивірусом на який його рах.оприбутковувати?
Щоб, компьютерна програма потрапила до складу НА, підприємству необхідно отримати виключні майнові права на неї!
ми купавали Windows 10
нам фірма встановила і все.я так нічого і непоняла шо з ним робити куди його.
Прикладом виключних майнових прав на компьютерні програми служать випадки стоворення таких програм за замовленням! це-НА. А ваш Windows 10, як і наш -це программа із ліцензією на право використання нею за фунціональним призначенням та відображається в обліку як об'єкт ОЗ.
тобто н-д вартісь ком 10 000 а вартість W -3300 то я 10 000+3300=13300 грн і все однією сумою ставлю як ОЗ?104 рах?так
а антивірус куда
Я зробила надходженя тов. і послуг (тосовно антивірусу) і коли нажимаю Дт і Кт вмене пише ДТ1531 і Кт 631-оприбутковані ТМЦ. а як дальше?
Ввод в експлуатацию(Акт ввода в эксплуатацию необоротного актива или МБП) и вы получите Дт112Кт1531
я коли зробила надходження у мене можна перейти до"передача малоцінних активів у експлуатацію" та коли я вибрала цей підпункт то в мене на автоматі виб 221 рах.коли я змінюю його на 112 то каже що неможна його використовувати у проводках....
У меня 7. Проверьте, что стоит в справочнике необоротного актива(ваш антивирус). Там вы и ставите счёт учёта 112.
Re: Купівля компютера
Quote
sofi-lukrnet
можна перейти до"передача малоцінних активів у експлуатацію"
это не то, нада документ ВВОД В ЭКСПЛУАТАЦИЮ ОС
ввела,облікові дані
1.рах 1521
2.под.група 4?
заг.дані
1.способи відображення амортизації вибирати МНМА чи орг.техніка?
Re: Купівля компютера
так вам же надо 1531!!! поменяйте счет, пункт 2 сам собой отпадет, а всё остальное кто ж знает как там у вас справочники заполнены???
cкорее
1.112
2.11
а про заг.дані: по идее способ амортизации 100% или 50%*50% выберете свой (никогда не видела орг.техника-это о чём речь?smiling smiley)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000416