Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Додаток 2

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Додаток 2
Скажіть,як мені розписувати контрагентів, у мене від'ємне значення хтозна від коли???Чи ставити однією сумою??хто як робив?
Re: Додаток 2
Цей мінус виник давним давно,в попередніх періодах було позитині значення,які з'їдали поступово цей мінус
Re: Додаток 2
сейчас сдают кто как хочет
после 22 мабуть уточненки слать будем (кому не повезло и "не угадал ни одной буквы")


Re: Додаток 2
А якщо в мене цей мінус виник в липні,поступово зменшувався,чи можу я вибрати декількох будя-яких контрагентів ,що були в липні і зазначити???
Re: Додаток 2
Тоже проблема с дод.2. У меня был минус в декабре а в январе еще больше увеличился, но как я поняла если стр. 19 больше стр. 16.1, то в ней обязательства текущего периода...Значит мне в дод. 2 надо показывать контрагента январского, а какого самой придумать? И еще "в том числі сплачено..." рядок 6 в дод. 2, туда писать сумму ндса которую я оплатила именно тому поставщику которого я выберу за январь?
Re: Додаток 2
І як можна вийти на таку ж суму???
Re: Додаток 2
Quote
5marisha
Тоже проблема с дод.2. У меня был минус в декабре а в январе еще больше увеличился, но как я поняла если стр. 19 больше стр. 16.1, то в ней обязательства текущего периода...Значит мне в дод. 2 надо показывать контрагента январского, а какого самой придумать? И еще "в том числі сплачено..." рядок 6 в дод. 2, туда писать сумму ндса которую я оплатила именно тому поставщику которого я выберу за январь?
да
я ставила самого последнего по дате НН
Re: Додаток 2
Вы бы как-то в одной теме обсуждали всё. Какой интерес прыгать по десяти темам с одним и тем же вопросом?
Re: Додаток 2
тему мабуть закрыто?
все в 1 про 24 строку
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032399999999999