Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Підвищення з/п

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підвищення з/п
Підкажіть, будь ласка,
одному з працівників підвищили оклад, якими документами правильно оформити це підвищення?
Має бути якийсь Наказ і чи треба змінювати штатний розклад при цьому?
Re: Підвищення з/п
Штатное расписание.
Re: Підвищення з/п
Наказ про зміни до штатного розкладу, цієї штатної одинці.


Re: Підвищення з/п
Я кожних два місяці підвищую ЗП на 10 грн. всім. Це що, мені кожен раз наказ писати? Для чого???
в штатном может быть вилка от - до, а приказом увеличивать оклад... я бы так делала.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Підвищення з/п
я підвищую оклади в 1с8 документом "Кадрове переміщення", на основі якого формується наказ типової форми П-5. Він фактично існує, але я його не роздруковую, не підписую в працівників (там, де ознайомлений). І не пишу окремий наказ по підприємству, з якої причини ми той оклад підвищуємо. Це порушення?
Quote
Vitohka
я підвищую оклади в 1с8 документом "Кадрове переміщення", на основі якого формується наказ типової форми П-5. Він фактично існує, але я його не роздруковую, не підписую в працівників (там, де ознайомлений). І не пишу окремий наказ по підприємству, з якої причини ми той оклад підвищуємо. Це порушення?
ну, получается бухгалтер, или там оператор 1С, например, сам себе решил поднять оклад, внес в 1С документ несуществующий - и все прекрасно smiling smiley

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Підвищення з/п
ааа... он воно що... У нас просто фірма маленька і я тут одна за всіх... І доступ до 1с більше ніхто не має, тому й думала собі менше паперової роботи робити. Ну як треба - то треба. І штатний розпис розробити все ще ніяк руки не доходять... Може, підкажете ссилочки?
Quote
Vitohka
ааа... он воно що... У нас просто фірма маленька і я тут одна за всіх... І доступ до 1с більше ніхто не має, тому й думала собі менше паперової роботи робити. Ну як треба - то треба. І штатний розпис розробити все ще ніяк руки не доходять... Може, підкажете ссилочки?
ну так штатный из 1С и печатайте...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Підвищення з/п
може, дурне запитання - а де він там є?
Re: Підвищення з/п
Я раз в два месяца поднимаю оклады на 1 грн. Оформляю приказ с подписью директора и штатное росписание. Но не собираю подписи работников что они ознакомлены. Это нарушение?
Re: Підвищення з/п
Никакое не нарушение, штатного расписания достаточно. Можно даже приказ не оформлять, если в штатном вверху есть "Утверждаю" и подпись директора.
Re: Підвищення з/п
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033