Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПДВ і реалізація товару

Відправлено користувачем Lydok29091990 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нам у березні 2015 р. надійшли кошти на рахунок -18600,00 грн. у березні 2015 р. ми купили товар за який отримали гроші. показали у квітні 2015, що відпустили (єоригінальна довіреність). Тепер у лютому 2016 ми повертаємо ці кошти (18600). Виходить ми зменшуємо собі зобовязання на 3100,00. По результатах лютого у нас буде мінус 2900,00 грн. Я от тепер думаю як не показувати цей мінус (з деяких причин не хочеться його показувати)? Чи правильно я думаю, підкажіть будь ласка.
1. нам товар повертають, у нас він на залишку. тоді цей самий товар ми продаємо комусь і таким чином мінус ПЗ перекриває +ПЗ.
2. Ми ТОВ можемо продати Петрову Петру Петровичу? а розплачуватися він буде через банк пізніше?
давайте попорядку.
ви отримали гроші 18 600 ( ПЗ з ПДВ 3100) у березні
купили товар 24 000 (ПК 4000) у березні
в квітні відгрузили товар ПДВ-0
у лютому ви просто повертаєте гроші покупцю чи він повертає ще й товар?
повернення товару зменшує ПЗ на 3100 і він у вас зявляється на складі
продати ви можете кому завгодно. і у вас будуть ПЗ. просто якщо ви продасте товар чужому дядьку і будете 3 роки чекати від нього кошти, то податкову це зацікавить. хіба що складіть договір на відстрочку оплати.
і ще.. платити він повинен буде через КАСУ банку (якщо він не ФОП, бо тоді зі свого р/р). там були якісь ньюанси, щоб операція вважалася безготівковою...
звертаю увагу!!!!! платник ПДВ має право зменшити свої податкові зобов'язання лише в разі, якщо покупець — неплатник ПДВ поверне йому товар, а постачальник надасть такому покупцеві повну грошову компенсацію вартості цього товару (п. 192.2)
тобто якщо Пупкін купить у вас товар і НЕ оплате його, а потім поверне, то ви НЕ зможете відкоригувати ПЗ.
Покупець Платник ПДВ повертає товар, а ми ТОВ повертаємо кошти за цей товар.
А продати хочемо Пупкіну - неплатнику.

Тоді буде так. Вони накладну на повернення дають нам, ми їм РК на "-3100 ПЗ з ПДВ", вони реєструють його, ми зменшуємо собі ПЗ, після їх реєстрації, а потім цей товар за бажання продамо Пупкіну. Правильно я думаю? Наперед дякую за відповідь!!!


Quote
Lydok29091990
Нам у березні 2015 р. надійшли кошти на рахунок -18600,00 грн. у березні 2015 р. ми купили товар за який отримали гроші. показали у квітні 2015, що відпустили (єоригінальна довіреність).
оригинал доверенности не есть подтверждение отгрузки товара.
Ви все правильно думаєте)) тілько прошу звернути увагу, що я писала стосовно продажу Пупкіну і ПДВ smiling smiley

TamiA Я думаю, що вони хотіли підкреслить, що в них є не лише видаткова, а ще й довіреність)) вини ж показали відгрузку квітнем))
Дякую, так хочеться з кимось проговорити цю ситуацію,думаєш може не правильно думаєш то, щоб тобі хтось допоміг.Дякую!!!!Тепер будемо реєструвати РК.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032600000000005