Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Корректировка НДС при возврате товара

Відправлено користувачем tal 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В январе нам вернули оплаченный товар. Деньги покупателю возвращены в феврале. Когда должен быть РК ?
Я считаю, что в феврале, т.к. у нас оставались деньги покупателя.
Покупатель не согласен.
Хочу знать мнение коллег
Правило первого события распространяется и на возврат, так как возврат был в январе то по логике и корректировка должна была быть январем
Quote
Aleks545
Правило первого события распространяется и на возврат, так как возврат был в январе то по логике и корректировка должна была быть январем

А залишок грошей куди дівать?!?!?! Я за РК по поверненню коштів,
особливо коли в першій події була задіяна оплата...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Конечно,в этой ситуации РК нужно выписывать при возврате аванса! Если бы первым событием была не оплата, а поставка, то при возврате товара, нужно было бы выписать РК, а так как первое событие (оплата) не изменилось - предоплата так и осталась у поставщика- то для выписывания РК по возврату товара нет причины!
Думаю , Вам нужно составить РК в феврале - если покупатель его все же не зарегит, то нужно подать за февраль Додаток (жалобу) к Декларации + копии доков . Если ДПИ не поленится и убедиться в неправоте покупателя- у Вас появится шанс на то,что покупатель в принудительном порядке зарегит РК и Вы его сможете отразить в Деке периода регистрации покупателем такого РК..
ну якщо зовсім правильно, то треба виписувати РК в січні на суму повернення товарів і тим самим числом виписати ПН на суму авнсу (бо гроші залишилися в вас). а в лютому, коли повернули гроші, виписати РК на суму авансу.

були неодноразові пояснення. просто зараз не можу знайти.
так само кажуть і на гарячій лінії в податковій
Quote
medwezonok
ну якщо зовсім правильно, то треба виписувати РК в січні на суму повернення товарів і тим самим числом виписати ПН на суму авнсу (бо гроші залишилися в вас). а в лютому, коли повернули гроші, виписати РК на суму авансу.

були неодноразові пояснення. просто зараз не можу знайти.
а как будет отличаться аванс в номенклатуре? Никак.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ніяк не відрізняється.... Але по потрібно так. Відверто, то до 01/02/15 я не брала в голову)) Але зараз це актуально...
Есть разъяснение ДФС по этому поводу, жаль сейчас под рукой нет, так там сказано что "расчет корректировки составляется в «момент изменения налоговых обязательств, то есть в день возврата денежных средств или в день возврата товаров (в зависимости от того, какое событие произошло раньше)» Поэтому если возврат средств покупателю и товаров продавцу состоялся в разных периодах, то составлять расчет корректировки нужно по первому из этих событий.
так в день возврата товаров НО не меняются же в данном случае.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ситуація насправді трохи складніша. Ми в січні помилково виписали РК №1 і відправили покупцю. В той же день подзвонили, просили не реєструвати, але нас не послухали, зареєстрували. Далі я зробила і зареєструвала РК №2 на той помилковий, уже зареєстрований покупцем РК №1 , тобто фактично збільшила свої податкові зобов'язання і анулювала коригування.
Після повернення коштів покупцю в лютому відправила їм РК № 3. Реєструвати відмовляються; вимагають посилання на нормативку "де це написано"..
ситуація як в мене один в один)) тільки за січень-лютий 2015 року)))))))
тобто як я зрозуміла:
вони в себе показали РК 1 (зменшили суму ПДВ)
РК 2 не показали. тобто в них ПДВ вже по нулях? а в вас залишилися зобовязання?
Так, у нас залишились зобов'язання . І ще у них розбіжності з нами в єдиному реєстрі за січень - вони зменшили свій кредит, а ми не зменшували зобов'язання.. Але це все на користь бюджету.
нажаль, нічого Ви не зробите hot smiley якщо суме не велика - плюньте. Або нехай ваш директор тисне на їхнього, щоб він прижучив бухгалтерку... я навіть не знаю, як грамотно на них скаргу накатати..
в мене вони так і не зареєстрували.. одне заспокоює - користь бюджету вони не знімуть)))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030700000000006