Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розрахунок коригування на повернення авансу

Відправлено користувачем Nitra 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Покупець оплатив за товар в грудні 2015, в лютому вирішив, що йому товар вже не потрібен і ми частково повернули кошти (товар не відвантажувався, була тільки оплата), як в такому випадку заповнити розрахунок коригування? мої думки:
1. роблю розрахунок коригування, де в причині вказую "повернення попередньої оплати", коригую кількість і суму повернутих коштів
2. так як оплату повернули частково, ПН в грудні виписана була на суму 5000 грн, повернули в лютому 2500 грн, ще 2500 домовились повернемо пізніше, мені тепер потрібно на ці 2500 теж виписувати розрахунок коригування? один йде з мінусом і один з плюсом?
Дуже буду вдяна за відповіді!
1. роблю розрахунок коригування, де в причині вказую "повернення попередньої оплати", коригую кількість і суму повернутих коштів

на остальную сумму будете делать тоже РК по дате возврата второй части денег
Quote
Oxi
1. роблю розрахунок коригування, де в причині вказую "повернення попередньої оплати", коригую кількість і суму повернутих коштів

на остальную сумму будете делать тоже РК по дате возврата второй части денег
Oxi, дякую Вам за пораду!smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000448