Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

акциз при предоплате за бензин

Відправлено користувачем buh_ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
не могу понять как работать с акцизом.
к примеру:
1. организация платит за бензин предоплату (НДС по 1-му событию), в том числе акциз. обязательства по уплате акциза возникают на АЗС в момент отпуска с колонки. значит при оплате акциз не начислять? а на всю сумму считать НДС.
а при отгрузке тогда как? корректировку налоговой накладной делать?
2. если таки начислять акциз при оплате (по ставке на момент оплаты), но при отгрузке например ставка будет другая. снова корректировка налоговой накладной? а если еще и не все сразу будут выбирать, это сколько ж корректировок делать тогда...
В цій темі я "рассуждала" на тему роздрібного акцизу.

Реально ніхто не знає зараз як і що робити - все на власний розсуд. Потрібно задавати ДФСУ такі питання частіше, то може швидше отримаємо якусь відповідь/розяснення у вигляді листа.
Я думаю вони зараз ще самі не придумали як це все на практиці реалізувати. Вони просто спали і бачили щоб все що відпускається з АЗС підпадло під "роздрібний" акциз. Зробити то зробили, а як це все реалізувати на практиці навряд чи хтось подумав.

По 1-му варіанту Ви коли отримуєте передоплату за нафтопродукти у Вас же ціна фіксована в договорі і на момент фізичної заправки Ви ж її не перераховуєте по ціні на стеллі? Тут або доведеться якісь додаткові угоди саме по акцизу укладати з покупцями (наприклад ціна в договорі на момент попередньої оплати без акцизу, а акциз - компенсується додатково по-факту), або, я даже не знаю, встановлювати терміни заправки на АЗС в межах кварталу...
А підстав нараховувати акциз при отриманні передоплати згідно ПКУ вроді як і нема...
Доброго дня, платники акцизного податку з реалізації пального, скажіть хтось отримав рахунок від податкової? Я з 01,03,2016 року не можу добитись його.........


я не получал. а нашел его в електронном кабинете
зайдите по ссылке cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/index.jspx выбирете вашу АЦСК и зайдите с вашими ключами.
дальше в раздел "Облікові дані платника" и там в самом низу список открытих счетов. по дате открытия найдете ваш акцизный счет на 3761 начинается
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028600000000001