Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

перебрось денег с одного налога на другой как это реально и какие последствия

Відправлено користувачем Віка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
есть переплата по налогу по прибыли..еще она весит с 2008года я про нее не знала так как никогда не делала акт сверки ,можна ли с налога по прибыли перекинуть деньги на ндс счет ?
наверное можно вернуть на р/сч, а потом уже пополнять ндс счет
спросите инспектора


нет, там срок 3 года, никто ничего уже не вернет и не перезачтет
странно, что еще не списали


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Віка
есть переплата по налогу по прибыли..еще она весит с 2008года я про нее не знала так как никогда не делала акт сверки ,можна ли с налога по прибыли перекинуть деньги на ндс счет ?
Стоп !
Если Вы про неё не знали, то что, у Вас в учёте эта переплата не значится ???????eye popping smiley
тоже мне новость ))) тут 99% не подозревают о необходимости сверки


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Я вот знала, что есть переплата по прибыли. Вчера сверилась для достоверности. сказали, что пока механизма возврата подсказать не могут: "может еще наработаете на прибыль". Но это врятли. Радует, что датой её возникновения налоговики считают начало 2015г- оплата по Деке за 2014г, но переплата эта копилась годами. А вот копейки по коммунал налогу, загрязнению и водосбору налоговики списали.
Quote
Allueta
... сказали, что пока механизма возврата подсказать не могут: "может еще наработаете на прибыль".

smiling smiley пишіть заяву в довільній формі про повернення або про перекидку.

Quote

102.5. Заяви про повернення надміру сплачених грошових зобов'язань або про їх відшкодування у випадках, передбачених цим Кодексом, можуть бути подані не пізніше 1095 дня, що настає за днем здійснення такої переплати або отримання права на таке відшкодування.

Quote

Стаття 87. Джерела сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків
...
Сплату грошових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків з відповідного платежу може бути здійснено також:
..
б) за рахунок помилково та/або надміру сплачених сум з інших платежів (на підставі відповідної заяви платника) до відповідних бюджетів;
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042699999999996