Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Проверка пожарных

Відправлено користувачем 7019829 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Проверка пожарных
Добрый день, подскажите пожалуйста. на сегодняшний день могут ли проверять пожарные . Арендованное помещение , пожарный приходил пару раз с вопросом кто у Вас ответственный за пож безопасность. Причину посещения не называл, может денег хотел. Но теперь прислали письмо о плановой проверке. утверждает что в договоре аренды должен быть указан ответственный. можно как то отписаться .

текст письма
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
УПРАВЛІННЯ З ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЖЕЖНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ
ДІЯЛЬНОСТІ У ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВАХ
ГУ ДСНС УКРАЇНИ У М. КИЄВІ
01014, м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8, тел. (044) 255-08-83, тел/факс (044) 255-08-84 \у\у\у.тп5куіу.§с^.иа Е-таіІ: куІУ@тп5.аоу.иа
« ^» 4 .АчШ 2016р. №
Керівництву
ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення планової перевірки
На підставі статті 4 Закону України "‘Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” та «Кодексу цивільного захисту України». Управління з організації пожежно-профілактичної діяльності у державних установах ГУ ДСНС України в м. Києві повідомляє, шо у період з «04» квітня 2016 року по «22» квітня 2016 року буде здійснено планову перевірку додержання (виконання) вимог нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки приміщень ТОВ за адресою: м. Київ, вул
Відповідно до частини одинадцятої статті 4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» прошу забезпечити присутність керівника (заступника керівника) або уповноваженої особи суб’єкта господарювання ознайомити орендарів, суборендарів, власників вбудованих приміщень (за їх наявності) про дату та час здійснення планової перевірки підконтрольного об’єкта ТОВ та інших організацій, які розташовані на даному
об'єкті за адресою: м. Київ, вул.
Начальник управління полковник служби цивільного захисту
Повідомлення, надіслане телефонограмою, прийнято
« » 20 року.
(прізвище, ініціали, посада особи суб’єкта господарювання)
Повідомлення надіслане рекомендованим листом з повідомленням про вручення - « » 20 року.
Повідомлення вручено особисто
« »
(прізвище, ініціали, посада особи, якій вручено повідомлення)
Re: Проверка пожарных
Проверять могут...мораторий только на ГФСников в 2016 действует...
[fire-home.com.ua]
[www.business.ua]
Вот это прочитайте...

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Re: Проверка пожарных
И вот в этой статье внизу ссылка на план проверок на 2016 год (кого и кто проверяет) посмотрите, есть ли ваше предприятие там вообще. Если нет - гоните проверяющих в шею..
[news.dtkt.ua]

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.


Re: Проверка пожарных
Quote
Kuzya
Проверять могут...мораторий только на ГФСников в 2016 действует...
[fire-home.com.ua]
[www.business.ua]
Вот это прочитайте...
это я в курсе, спасибо большое
Re: Проверка пожарных
Quote
Kuzya
И вот в этой статье внизу ссылка на план проверок на 2016 год (кого и кто проверяет) посмотрите, есть ли ваше предприятие там вообще. Если нет - гоните проверяющих в шею..
[news.dtkt.ua]
огромное спасибо
это неправильно, что только на ДФСников действует, есть противоположная судебная практика, в частности на уровне ВАСУ
Re: Проверка пожарных
Quote
Котег :-)
это неправильно, что только на ДФСников действует, есть противоположная судебная практика, в частности на уровне ВАСУ
Спасибо, это тоже уже прочитала , на днях была консультация в журнале по поводу моратория
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034300000000004