Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП на общей системе и алкоголь

Відправлено користувачем Meri_Alex 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день! Прошу помощи опытных бухгалтеров! Я предприниматель на общей системе налогообложения, имею два магазина розничной торговли, в том числе и алкоголь. Есть две лицензии(обе действующие), один магазин планирую закрывать, вопрос: каким образом можно переместить остатки алкоголя в другой магазин, какие первичные документы необходимо составить и нужно ли сообщать об этой операции налоговой?
Мы делали обычную накладную на перемещение с подписями того,кто сдал и того, кто принял.
Спасибо за ответ!
Подскажите еще как данную операцию отразить в кассовом аппарате, то есть с одного снять, а в другой внести?


А у Вас что остатки в РРО есть?
так сейчас остатки товара даже книга доходов не требует, приходные выписаны на то же лицо..... лично я не вижу проблем... или не вижу...
Quote
Blick
А у Вас что остатки в РРО есть?

Да, остатки числятся в РРО.
Quote
Meri_Alex
Quote
Blick
А у Вас что остатки в РРО есть?

Да, остатки числятся в РРО.
А зачем ?
Quote
nikon
Quote
Meri_Alex
Quote
Blick
А у Вас что остатки в РРО есть?

Да, остатки числятся в РРО.
А зачем ?

Я бы даже поставила вопрос по-другому: а кто это сделал??????? smoking smiley
Quote
Ovcharuk
Quote
nikon
Quote
Meri_Alex
Quote
Blick
А у Вас что остатки в РРО есть?

Да, остатки числятся в РРО.
А зачем ?

Я бы даже поставила вопрос по-другому: а кто это сделал??????? smoking smiley

Ну чіво ви налетіли на чілавєка - облігчали работу бухгальтєру... thumbs up
Бо "неоприходувані" (надіюсь понімаєте кавички) товари не
пробиваюцця тоді...drinking smiley Єсліб не одсилання інфи в ДПІ - то мона
просто навєрно зробить какось винос (не продаж) товара, но
як - не питайте, нінаю... просто мислі вслух...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Кожен касовий апарат має свій алгоритм роботи. Конктерно у вашому РРО я не знаю, як "винести" товари. Але на тих, на яких працювала я - можна просто перепрограмувати їхню кількість. От тільки питання - а нащо воно вам??? Ці дані числяться в кількісному обліці ФОПа? Тоді просто робите накладну на внутрішнє переміщення на інший магазин. РРО знімаєте з реєстрації і хай собі там буде все у фіскальній і нефіскальній пам'яті, його ніхто, повірте мені, перевіряти не буде (уже закінчились спеціалісти)
да, якщо вам вже так конче треба - на основі цієї накладної і внесете кількість на інший РРО в іншому магазині...
Спасибо всем за ответы!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038400000000005