Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

поповнення ПДВ-рахунку

Відправлено користувачем ksikosha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Хтось сьогодні платив ПДВ ? Я зробила платіжку о 10 год. і ще й досі рахунок не поповнися. Роблю запити цілий день - ( сьогодні останній день реєстрації податкових)- і таке "щастя" привалило....
Аналогично. В форумах читаю - ожидать через 24 часа, как правило...Налоговые пробуйте регистрировать. Очень часто суммы в Извлечении еще нет, а налоговые зарегистрировать уже можно

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Пробувала реєструвати - відхилено... Жуть, і нікуди не можна повідомити про це ???


Та же самая ситуация. Куда в таком случае обращаться?
А штрафні санкції за термін до 15 днів - 10%??? Не змінювалося нічого?
Сама не пробовала, но коллеги пишут даже Пульс не помогает, увы... Самое правильное послать НН на регистрацию. Квитанция об отправке+платежка банка на перечисление средств в СЭА = защита от штрафа в суде. Для покупателя, если в марте все-таки регистрация состоится, последствий никаких.
Думаю, таких судебных решений скоро очень много появится..

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
А что такое Пульс?
Также деньги не поступили, раньше после того как провел банк средства были на счету в течении 20 мин. сейчас уже больше 4 часов нету.
Пульс - Пульс налоговой. Не слышали?smiling smiley

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Не слышали, поэтому и спрашиваю.
Так бы и сказали, что это горячка налоговой линии. Какой же это пульс? Наверное, прерывающийся-подыхающий winking smiley Сегодня туда не дозвонится.
Тот же трабл! В 12. деньги ушли на счет администрирования НДС но зачисления нет до сих пор. . .
может есть смысл сюда писать:

подзвоніть 044 2840007 подайте скаргу (звернення) - Антикорупційний відділ ДФСУ
Quote
ksikosha
А штрафні санкції за термін до 15 днів - 10%??? Не змінювалося нічого?
а у разі несплати штрафних санкцій пеня нараховується?
Та не подихающий пульс, а геройський, - вони створені щоб нам допомагати, вирішувати найскладніші проблеми, вони там так нервуються за нас, готові заради нас і в огонь і воду, .......... ну і так далі.
Додзвонився сюди: коллцентр налоговой 0 800 501 007

Завірили, що все буде зараховано в межах операційного дня, з 9.00 до 23.00
Quote
faeton-2000
Додзвонився сюди: коллцентр налоговой 0 800 501 007

Завірили, що все буде зараховано в межах операційного дня, з 9.00 до 23.00
Какая прелесть, что бухгалтера будут ночевать на работе.
Да, процесс пошел. . . smiling smiley
В мене граничний термін був 23 березня, 22 березня о 9.30 я перерахувала гроші з поточного на свій рахунок в системі ел. адмін., о 11.30 повернулись на рахунок ПДВ а в системі ел. адмін. не поповнився, дзвонила на гарячу лінію ДФС гроші бачать що перераховувала але в системі ще нема, сказали надалі перераховувати за 5-6 днів, я завжди за день-два перераховувала раніше, тому що кожен день сума може змінюватись якщо на нас зареєструють, проблем не було; ця зареєструвалась з порушенням в 1 день 24.03; 23, 24, 25 чисел провсяк випадок я ще надалі перераховувала, за 24.03 гроші повернуті а в системі ще небачу вчора ще одна накладна прострочилась до сих пір стараюсь зареєструвати. А тут творитись почали ще одні ЧУДЕСА, з обіда приходить : резерв не містить квитанцій, перезагружала, робила Запити, всеодно те саме..hot smiley
Буду доказувати свою правоту
1. Перерахування грошей є.
2. Повернення на рахунок ПДВ є.
3. Відправки накладної є.
4. Витяг щодо сум на яку можу реєструвати накладні є (недостатня сума)
Не знаю чим все закінчиться. Ніби вірно все робила, НАДІЮСЬ на краще.. confused smiley
Напишите, пож-та, если кто то сегодня пополнял счет СЕА, как идет зачисление, так же медленно или пошустрее?
Спасибо.
Quote
TamiA
Напишите, пож-та, если кто то сегодня пополнял счет СЕА, как идет зачисление, так же медленно или пошустрее?
Спасибо.

Сегодня, как по мне, то всё оперативненько крутится. . .в 12. денюшку отправили в 15. все отображается. . .
да, спасибо, я тоже уже вижу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037899999999996