Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Питання по кадровій документації

Відправлено користувачем Karmen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Друзі підкажіть будь ласка чи повинен бухгалтер контролювати за вклеюванням фотографії в паспорт в 25, 45р?
У мене є особові картки працівників, є копії паспортів які були зроблені при оформлення на роботу, чи потрібно мені нові копії паспортів з вклеєним новим фото в 25,45?
Quote
Karmen
Друзі підкажіть будь ласка чи повинен бухгалтер контролювати за вклеюванням фотографії в паспорт в 25, 45р?
У мене є особові картки працівників, є копії паспортів які були зроблені при оформлення на роботу, чи потрібно мені нові копії паспортів з вклеєним новим фото в 25,45?
Якщо ви ведете додатково кадри, то так.
а якщо працівник вже другий рік відмовляється йти вклеювати фото бо йому це не потрібно, як я можу на нього вплинути
І що мені може за це бути я так розумію при перевірці Держпраці


Не буде Вам нічого за це. В паспорті написано, що за це відповідає власник паспорта. А з приводу того, що він не хоче, бо йому не потрібно - то просто він нікуди не звертався. В банках, у нотаріусів і в різних державних установах йому навіть в консультації можуть відмовити, не те, щоб щось оформити, бо без не вклеєної фотографії при досягненні певного віку паспорт вважається недійсним.
Quote
Karmen
а якщо працівник вже другий рік відмовляється йти вклеювати фото бо йому це не потрібно, як я можу на нього вплинути
І що мені може за це бути я так розумію при перевірці Держпраці

Держпраця не буде перевіряти його паспорт, це вже занадто )) Налякайте, що йому перестануть видавати зарплату winking smiley Ваш працівник у будь якому разі заплатить штраф за невклейку фото у паспорт... Без свіжих фото паспорт в деяких установах "недійсний".
Quote
Цветик
Не буде Вам нічого за це. В паспорті написано, що за це відповідає власник паспорта. А з приводу того, що він не хоче, бо йому не потрібно - то просто він нікуди не звертався. В банках, у нотаріусів і в різних державних установах йому навіть в консультації можуть відмовити, не те, щоб щось оформити, бо без не вклеєної фотографії при досягненні певного віку паспорт вважається недійсним.

Дякую Всім за відповідь!!!
А що це за брєд що бухгалтер має це контролювати? Ніхто це на підприємстві не має контролювати
Сталась така ситуація:
Вчора водій поїхав вантажитись на завод вин в Коблево. Служба безпеки заводу його не запустила на тереторію так фото в папспорті в 45р не вклєне, значит паспорт не дійсний. Відповідно нас зняли з завантаження.
Крайнім як завжди вийшов бухгалтер тобто я, тому що я мала взяти його за руку і завести в 45р вклеїти фото
какая прелесть
водителю надо было права показывать, он паспорт не обязан носить при себе
права и есть удостоверение личности


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Кармен, не ведитесь на это!!! Вы ему говорили про вторую фотку? Говорили. Всё, расслабьтесь. Как Вы себе представляте, прийти с дядькой 45 лет за руку к паспортистке, чтобы она вклеила фотку? Смешно даже. Он просто сам не знает куда идти и что делать. Не надо ему это? Ну и получил.
Quote
Цветик
Кармен, не ведитесь на это!!! Вы ему говорили про вторую фотку? Говорили. Всё, расслабьтесь. Как Вы себе представляте, прийти с дядькой 45 лет за руку к паспортистке, чтобы она вклеила фотку? Смешно даже. Он просто сам не знает куда идти и что делать. Не надо ему это? Ну и получил.

Ну хтось ж має бути винуватим winking smiley Зате знаю як тепер поводитись

Дівчатка дякую всім, зі святами Вас!!!
як поводитись: зробити наказ про відсторонення від роботи допоки не вклеїть smiling smiley))))))))
Там еще может быть нюанс, что появившись у паспортистки, он попадет в военкомат (если от мобилизации "бегает").
У меня у знакомых сын так уже 1,5 года не может вклеить фото на 25 лет...
И да - тоже считаю, что предприятие не должно контролировать этот вопрос. Он, нанимаясь на работу, предъявил действительный паспорт? И все. Какие к предприятию претензии? А за срыв погрузки должен ответить работник. ИМХО.
Quote
Р.В.
какая прелесть
водителю надо было права показывать, он паспорт не обязан носить при себе
права и есть удостоверение личности
для доверености може попросили паспорт
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033300000000003