Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

подорожній лист

Відправлено користувачем konta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
подорожній лист
чи обов.язково проставляти відмітку лікаря про допощення водія за станом здоров.я до керування автомобілем?
Re: подорожній лист
на сколько я помню, путевые отменили ж
Re: подорожній лист
отменили установленный бланк, можете разработать сами какой вам нравится, гсм то все одно нужно списывать по чем то


Re: подорожній лист
я себе такую табличку сделала по машинам, вписую туда километраж, заправку и расход. и каждый месяц прикладываю к накладным на топливо. так что с медиками нет заморочек))
Re: подорожній лист
Quote
konta
чи обов.язково проставляти відмітку лікаря про допощення водія за станом здоров.я до керування автомобілем?

Було обов’язково. Навіть був журнал огляду водіїв. Наймали лікаря по ЦПХ.
Re: подорожній лист
Quote
Mariyana
Quote
konta
чи обов.язково проставляти відмітку лікаря про допощення водія за станом здоров.я до керування автомобілем?

Було обов’язково. Навіть був журнал огляду водіїв. Наймали лікаря по ЦПХ.

да кому оно надо, это если пассажирские перевозки еще да, а так не нужен тот доктор
Re: подорожній лист
Quote
Нат
я себе такую табличку сделала по машинам, вписую туда километраж, заправку и расход. и каждый месяц прикладываю к накладным на топливо. так что с медиками нет заморочек))
А Ви б не могли скинути мені цю табличку на мейл?
irina-gorbunova-93@mail.ru
Re: подорожній лист
Quote
konta
Quote
Нат
я себе такую табличку сделала по машинам, вписую туда километраж, заправку и расход. и каждый месяц прикладываю к накладным на топливо. так что с медиками нет заморочек))
А Ви б не могли скинути мені цю табличку на мейл?
irina-gorbunova-93@mail.ru

ловите
Re: подорожній лист
Quote
Нат
Quote
konta
Quote
Нат
я себе такую табличку сделала по машинам, вписую туда километраж, заправку и расход. и каждый месяц прикладываю к накладным на топливо. так что с медиками нет заморочек))
А Ви б не могли скинути мені цю табличку на мейл?
irina-gorbunova-93@mail.ru

ловите
Дякую Вамsmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056