Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

І ще раз про ПН від "Київстара"!!!

Відправлено користувачем Mariyana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Всім доброго дня. З П’ятницею winking smiley ))

Думаю, ні для кого не секрет, що Київстар виставляє податкові на всю суму передоплати, а рахунки-акти виставлять на суму наданих послуг (зазвичай є перехідний залишок).
Як на мене, мало би бути 2 податкові - одна на суму наданих послуг, друга - на залишок.

Мені було байдуже до вхідного ПК, бо робила компенсуючі нарахування, все закривалось на 949.
Але тепер послуги за зв’язок має йти на господарчу діяльність....
Сьогодні "обривала" телефон на довідці 466. Фіаско... Як боротись?

Люди, підскажіть, будь ласка, хто як ставить на ПК вхідні ПН від Київстара?
нет, Вы не правы
они выписывают сводную нн в конце месяца
это абсолютно законно


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
нет, Вы не правы
они выписывают сводную нн в конце месяца
это абсолютно законно

Р.В., але ПКУ приводить вимоги до складання ПН на ритмічне постачання... але якщо вони спираються на ритмічне постачання, то податкова мусить бути складена на надані послуги, а залишок реєструватися окремо..


нет
налоговая составляется одна на все раз в месяц
точно также, как на э/э, газ и воду


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
нет
налоговая составляется одна на все раз в месяц
точно также, как на э/э, газ и воду

Читаємо 201.4. {Абзац перший пункту 201.4 статті 201 виключено на підставі Закону № 909-VIII від 24.12.2015}

Платники податку в разі здійснення постачання товарів/послуг протягом періоду, за який складається така податкова накладна, постачання яких має безперервний або ритмічний характер:

{Абзац другий пункту 201.4 статті 201 в редакції Закону № 643-VIII від 16.07.2015; із змінами, внесеними згідно із Законом № 909-VIII від 24.12.2015}

покупцям - платникам податку - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер протягом періоду, за який складається така податкова накладна, з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом
такого місяця;

А у нас обсяг постачання у рахунку зазвичай менший, ніж проплата за місяць.
Вы придумали себе не существующую проблему и теперь выносите мозг себе, Киевстару и форуму ))))
удачи
пысы: точно также выписывают налоговые накладные все поставщики связи, не только мобильной, интернета, электроэнергии, газа и многого другого, это миллиарды денег и налоговых


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Ну так З самі ж виділили.
Як я розумію - аванси З урахуванням ... і т.д.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Р.В.
Вы придумали себе не существующую проблему и теперь выносите мозг себе, Киевстару и форуму ))))
удачи
пысы: точно также выписывают налоговые накладные все поставщики связи, не только мобильной, интернета, электроэнергии, газа и многого другого, это миллиарды денег и налоговых
thumbs upsmileys with beer Лучше не напишешь, сами ищем себе проблему, а потом дружно ее преодолеваем с участием налоговой, судов и т.д.
Quote
Шустрик
Ну так З самі ж виділили.
Як я розумію - аванси З урахуванням ... і т.д.

аванси не є наданим обсягом постачання за поточний місяць...(( Те, що так роблять "монополісти" не значить, що вони роблять згідно вимог ПКУ (бо набагато легше забацати одну ПН, ніж ділити на дві, особливо коли "скаче" ціна).
Что касается Киевстара,я делаю постоплату первого числа той суммы, на которую предоставлены были услуги в предыдущем месяце, таким образом у меня сходятся и сумма предоставленных услуг и сумма в налоговой, и оплаты!!!
Quote
yuroznova
Что касается Киевстара,я делаю постоплату первого числа той суммы, на которую предоставлены были услуги в предыдущем месяце, таким образом у меня сходятся и сумма предоставленных услуг и сумма в налоговой, и оплаты!!!

Спасибо. Тогда нужно менять договор. Как вариант пойдет.
Quote
Mariyana
Quote
yuroznova
Что касается Киевстара,я делаю постоплату первого числа той суммы, на которую предоставлены были услуги в предыдущем месяце, таким образом у меня сходятся и сумма предоставленных услуг и сумма в налоговой, и оплаты!!!

Спасибо. Тогда нужно менять договор. Как вариант пойдет.

Мы вначале тоже по предоплате, но так как у меня распределение входящего НДС, мне стало неудобно так делать, в конечном итоге мы увеличили минусовый лимит без изменения договора!!!
Quote
Mariyana
Quote
Шустрик
Ну так З самі ж виділили.
Як я розумію - аванси З урахуванням ... і т.д.

аванси не є наданим обсягом постачання за поточний місяць...(( Те, що так роблять "монополісти" не значить, що вони роблять згідно вимог ПКУ (бо набагато легше забацати одну ПН, ніж ділити на дві, особливо коли "скаче" ціна).

Але ж і аванс, як на перша подія теж повинен буть врахований...
Так шо, як на мене, все логічно...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Mariyana
Quote
Шустрик
Ну так З самі ж виділили.
Як я розумію - аванси З урахуванням ... і т.д.

аванси не є наданим обсягом постачання за поточний місяць...(( Те, що так роблять "монополісти" не значить, що вони роблять згідно вимог ПКУ (бо набагато легше забацати одну ПН, ніж ділити на дві, особливо коли "скаче" ціна).

Але ж і аванс, як на перша подія теж повинен буть врахований...
Так шо, як на мене, все логічно...eye rolling smiley

Сижу, читаю абз. 5 п. 201.4 ПКУ, згідно з яким, якщо на дату складання зведеної ПН сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як оплата (передоплата) за товари/послуги, перевищує вартість поставлених протягом місяця товарів/послуг, таке перевищення вважається попередньою оплатою (авансом), на суму якої складається окрема ПН у загальному порядку не пізніше останнього дня такого місяця.
Тобто
сума попередньої оплати, що не «перекривається» здійсненими протягом місяця відвантаженнями, у зведеній ПН не враховуєтьсяconfused smiley
В общем, я не знаю, что мне делать дальше....
Quote
ksushasmile
[vin.sfs.gov.ua]
І нащо Ви мені 198-му пропонуєте? ))
Quote
Mariyana
Quote
Шустрик
Quote
Mariyana
Quote
Шустрик
Ну так З самі ж виділили.
Як я розумію - аванси З урахуванням ... і т.д.

аванси не є наданим обсягом постачання за поточний місяць...(( Те, що так роблять "монополісти" не значить, що вони роблять згідно вимог ПКУ (бо набагато легше забацати одну ПН, ніж ділити на дві, особливо коли "скаче" ціна).

Але ж і аванс, як на перша подія теж повинен буть врахований...
Так шо, як на мене, все логічно...eye rolling smiley

Сижу, читаю абз. 5 п. 201.4 ПКУ, згідно з яким, якщо на дату складання зведеної ПН сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як оплата (передоплата) за товари/послуги, перевищує вартість поставлених протягом місяця товарів/послуг, таке перевищення вважається попередньою оплатою (авансом), на суму якої складається окрема ПН у загальному порядку не пізніше останнього дня такого місяця.
Тобто
сума попередньої оплати, що не «перекривається» здійсненими протягом місяця відвантаженнями, у зведеній ПН не враховуєтьсяconfused smiley
аванс в сводной НН на сумму фактических поставок не должен учитываться, а если сумма предоплаты больше нежели сумма поставок, то на разницу должна выписываться отдельная НН не позже последнего дня месяца. а если сумма фактических поставок за месяц больше нежели сумма предоплаты в этом месяце, то будет одна сводная НН только на сумму таких фактических поставок
Quote
Mariyana
В общем, я не знаю, что мне делать дальше....

Ну так у загальному ж порядку - самі ж дали цитату з 201.4...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ksushasmile
Quote
Mariyana
Quote
Шустрик
Quote
Mariyana
Quote
Шустрик
Ну так З самі ж виділили.
Як я розумію - аванси З урахуванням ... і т.д.

аванси не є наданим обсягом постачання за поточний місяць...(( Те, що так роблять "монополісти" не значить, що вони роблять згідно вимог ПКУ (бо набагато легше забацати одну ПН, ніж ділити на дві, особливо коли "скаче" ціна).

Але ж і аванс, як на перша подія теж повинен буть врахований...
Так шо, як на мене, все логічно...eye rolling smiley

Сижу, читаю абз. 5 п. 201.4 ПКУ, згідно з яким, якщо на дату складання зведеної ПН сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як оплата (передоплата) за товари/послуги, перевищує вартість поставлених протягом місяця товарів/послуг, таке перевищення вважається попередньою оплатою (авансом), на суму якої складається окрема ПН у загальному порядку не пізніше останнього дня такого місяця.
Тобто
сума попередньої оплати, що не «перекривається» здійсненими протягом місяця відвантаженнями, у зведеній ПН не враховуєтьсяconfused smiley
аванс в сводной НН на сумму фактических поставок не должен учитываться, а если сумма предоплаты больше нежели сумма поставок, то на разницу должна выписываться отдельная НН не позже последнего дня месяца. а если сумма фактических поставок за месяц больше нежели сумма предоплаты в этом месяце, то будет одна сводная НН только на сумму таких фактических поставок

от тільки не розумію ДЕ?!?!?! знайшли слово "отдельная НН" в законодавстві...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
это из серии приказа на выдачу денег по авансовому отчету
кто-то придумал и все подхватили


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Шустрик, там следующий абзац ст. 201,4 звучит так:

"У разі якщо станом на дату складення зазначених податкових накладних сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як оплата (передоплата) за товари/послуги, перевищує вартість поставлених товарів/послуг протягом місяця, таке перевищення вважається попередньою оплатою (авансом), на суму якої складається податкова накладна у загальному порядку не пізніше останнього дня такого місяця.

{Абзац пункту 201.4 статті 201 в редакції Закону № 643-VIII від 16.07.2015}"
и где здесь отдельная? каким образом эта фраза запрещает включать предоплату в сводную последним днем месяца?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Вас смущает только отсутствие слова "окрема", но суть то читается одна..
Была хорошая Аналитика от ДТ Кт с примерами сейчас поищу...
Quote
ksushasmile
Шустрик, там следующий абзац ст. 201,4 звучит так:

"У разі якщо станом на дату складення зазначених податкових накладних сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як оплата (передоплата) за товари/послуги, перевищує вартість поставлених товарів/послуг протягом місяця, таке перевищення вважається попередньою оплатою (авансом), на суму якої складається податкова накладна у загальному порядку не пізніше останнього дня такого місяця.

{Абзац пункту 201.4 статті 201 в редакції Закону № 643-VIII від 16.07.2015}"

Отож і я,3 як і Р.В питаю - де слово "отдельная"?!?!?! Я бачу тільки в загальному
порядку...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
ksushasmile
Шустрик, там следующий абзац ст. 201,4 звучит так:

"У разі якщо станом на дату складення зазначених податкових накладних сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як оплата (передоплата) за товари/послуги, перевищує вартість поставлених товарів/послуг протягом місяця, таке перевищення вважається попередньою оплатою (авансом), на суму якої складається податкова накладна у загальному порядку не пізніше останнього дня такого місяця.

{Абзац пункту 201.4 статті 201 в редакції Закону № 643-VIII від 16.07.2015}"

Отож і я,3 як і Р.В питаю - де слово "отдельная"?!?!?! Я бачу тільки в загальному
порядку...tongue sticking out smiley
+1
Если буквально прочитать, имхо, вообще не выполнимо. Разве "у загальному порядку" - это не по первому событию? eye rolling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000475